Jump to content
vareka

Čitelné hodinky, do nepohody

Recommended Posts

před 8 hodinami, Radek124 napsal:

Ještě se vrátím k té datumce: Proč by tam místo nevzhledného flusance (který z toho v 95% úhlů dělá “nodate”) nemohlo být radši něco s BigDate/PanoramaDate? Mrkni třeba na Mido, zajímavých modelů které nejsou trapnou homage rolád mají dost - a možná se dostaneš i do požadované ceny...

Děkuji za radu, bylo by to řešení. Potřebuji však hodinky do nepohody, do hospody, na ven, do vody.... Jako otloukánky mám teď Seika Želvy, na kterých je datum a den, ale to je mi k ničemu, protože když mám na ruce otloukánky, nemám na nose brýle.

Takže:

- pokud datum, tak s lupou nebo BIG

- voda alespoň 200M

- raději na tahu

před 17 hodinami, Tom77 napsal:

Jako že číňan je lepší, než skoro stoletá německá hodinářská firma? Je to pro mě malinko nepochopitelné, i když neříkám že ne možné. Jasně... titan je krásně lehounký, nosím na ruce Citizen Promaster v titanu 15 let a nemohu si je vynachválit. Vodotěsnost "na jistotu" také není k zahození. V čem je tak neskutečně výrazný rozdíl v ceně? V značce... těch pár znacích vyražených do železa?

Tak Laco není žádná velká hodinařina a u základních hodinek jakou jsou pilotky, kde nejde nic moc posrat...navíc SM strojek Seiko, takže servis lepší jak u ETA.

Laco tazi akurat tak z toho, ze patri medzi BIG 5 pilotiek. v poslednom case davali do svojich pilotiek tu zakladnu MIYOTU.