Přejít na obsah

IWC Top Gun Zkusenosti a prosim i rady


sety

Doporučené příspěvky

presne tak vsem tyto hodinky uz jsou neprodejne to vim jiste. Priznam se ze uz jsem se videl v cele ale hodinarsky buh stal u me. hi hi hi

Uz nikdy vice. Myslel jsem ze zadny problem nebude. To jste meli videt jak jsem jel z nemecka pri pusobnosti celniku na celem nemeckem uzemi. Jinak jen pro zajimavost jeste pro pripadne cestaky. Z Prahy do Schaffhausenu a zpet 1300 Km cesta super porad dalnice ale porad. Jedna cesta 6 hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty máš nervy, člověče!! :D To museli bejt horký chvilky, když se hrabali u toho místa, kde leželi.

 

Hodinky jsou to opravdu nádherný a po tomhle zážitku určitě dvojnásobně cenný.

 

 

Poslední dobou mě stále víc a víc přepadaj myšlenky na budoucnost...sice jsem si koupil "první a poslední" hodinky, ale nebyla by škoda si od IWC eště něco nepořídit, když žijeme jen jednou? :D

 

Mam zatim dva favority, ale je to už kapánek jiná cenová liga.

41V2CM450WL._SL500_AA280_.jpg

4.jpg

 

A taky mě napadl ďábelskej plán, jak nenápadně porušit svůj závazek. Napadlo mě, že tohle by nebyl tak úplně špatnej dárek k padesátinám pro tátu...A možná bych si takovym darem udělal větší radost, než kdybych si je koupil pro sebe..

iwcv2415025mr.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty hodiny mají v sobě něco, co se nedá popsat.Když jsem si je dal poprvé na ruku tak jsem týden myslel jenom na ně a .....pak jsem si je musel koupit,protože už jsem to dál nemohl vydržet.Jsou to hodinky pro poctivé každodenní nošení a ani po roce aktivního používání ,na sobě nemají jediný škrábanec.Ta keramika se opravdu vyvedla a s pouzdrem velká spokojenost.Trochu slabší je kombinace řemenu nylon-kůže.Nylon začíná praskat,tudíž ho soudruzi ze Švýcarska nepoužili příliš vhodně ale uvidíme ....Možná jen nemají rády vodu.Měl jsem malé obavy z velikosti 46 ,ale nosí se velice příjemně a vůbec tak velké nevypadají.Ještě jednou gratuluju a myslím,že nás oba přežijou..:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc vsem dekuji. Co se tyka TAX FREE tak prodavacka rekla ze to nejde i kdybych chtel a rekla to sama od sebe tak nevim jak to myslela ale jak bylo receno co kdyz obe celnice spolu sousedi a nebo jsou i spolu v kanclu neni to na zpusob jedna celnice potom bezcelni prostor a potom druha. Je to cele dohromady alespon tento dalnicni prechod.

Ted uz bych to udelal take ze bych si je dal na ruku ale popravde ty blazni po me chteli i vyhrnout rukavy a koukali nevim zda na hodinky. Potom by stacilo opsat vyrobni cislo a je hotovo. Bal jsem se hrozne ale myslel jsem si ze je vse ztraceno tak jsem jen premyslel kdy me pusti z cely.

S opotrebenim remene jsem pocital a hned poridil nahradni vzhledem k cenam v CR. Nahradi jak uz jsem psal stoji 250 CHF ale je bez spony zatim jsem nezkoumal jak se da prehodit ze stareho. Pani byla tak super ze jsem ho dostal zadarmo. Byl jsem mile prekvapen. Opravdu krasny zazitek z nakupu a dnes uz se nemcum jen smeji. Priznam se ze par kousku jsem si musel vzit osobne do ruky uz jen pro ten pocit.

Pani prodavacka vzala Garancni kartu a rikala ze to je to nejlepsi co muze byt kdyz je na karte ze byli zakoupeny primo v IWC. Zadne prelepky obchodu ale to je jen detail. Potom vzala vystupni folii obalila pouzdro proti poskozeni a ja mel u srdce uplne krasny hrajivy pocit.

Nevim zda to je jen muj pocit ale prijde mi ze oproti aqatimerum 2000 co jsem mel jim staci daleko mene k natazeni a otom je vetsi vydrz.

Dekuji vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze spodary ti nesundaji a kdyz uz ano tak jim to alespon zneprijemnis :thumbsup_anim:

 

Jo, to je krajní řešení :-) . Tys je tedy koupil se švýcarským DPH 7 % a na hranicích ji měl teoreticky doplatit těch rozdílových 12 plus zaplatit clo? Ve tvém případě by to bylo nějakých 20 tisíc, to už se vyplatí zapřemýšlet, že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle meho to je tak ze na nemeckych hranicich bych mel slozit jistinu a potom s papiry jit na ceskou celnici kde se vse vyridi zaplatim clo to je myslim nekde okolo 5 procent a potom DPH s tim ze mam zkusenost ze je nezajima ze jsem uz platil dph ve svycarsku a daji na to 19 procent. Vim meli by me to ale ve svycarsku vratit ale nevrati. Cesti celnici neumi zmensit DPH kdyby to slo tak se uplne muze zrusit sluzba TAXFREE kdyby to odecitali celnici ale to je jen muj nazor treba se pletu ale je to logicke. Celnici nezajima jine DPH nez to nase. Jiste jen vim ze se sklada jistina a v cesku se potom dorovnava cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

pratele jen pro info. Ted jsem poprve od koupe serizoval novy zimni cas a po opetovne kontrole s webem presnycas.cz jsem zjistil ze od te doby co jsem sve IWC serizoval ihned po prijedu domu jdou na vterinu ano opravu na vterinu presne. Nejak tomu nemohu uverit porad si rikam ze to neni mozne bal jsem se odchylky i kdyz nepatrne ale opravdu je to tak asi nahoda ale mam radost. Musel jsem se z vami podelit. Serizoval jsem na vterinu a umyslne nekontroloval az dnes a neveril jsem tomu. I me prvni Aquatimery byli presne ale priznam se ze ty jsem nekontoroval na vteriny jen minuty. Na Top Guny jsem zakoupil Watchwaider od konrada a super porad pripravene a natazene. Tak se omlouvam zda nekomu muj prispevek prijde bezcenny. Ale opravdu takova presnost je super.

 

Upraveno uživatelem sety
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pratele jen pro info. Ted jsem poprve od koupe serizoval novy zimni cas a po opetovne kontrole s webem presnycas.cz jsem zjistil ze od te doby co jsem sve IWC serizoval ihned po prijedu domu jdou na vterinu ano opravu na vterinu presne. Nejak tomu nemohu uverit porad si rikam ze to neni mozne bal jsem se odchylky i kdyz nepatrne ale opravdu je to tak asi nahoda ale mam radost. Musel jsem se z vami podelit. Serizoval jsem na vterinu a umyslne nekontroloval az dnes a neveril jsem tomu. I me prvni Aquatimery byli presne ale priznam se ze ty jsem nekontoroval na vteriny jen minuty. Na Top Guny jsem zakoupil Watchwaider od konrada a super porad pripravene a natazene. Tak se omlouvam zda nekomu muj prispevek prijde bezcenny. Ale opravdu takova presnost je super.

 

Nj, se pozná kvalita :thumbsup_anim: . Kolegové se svými inštrumenty pro profesionály a orazítkovanými glejdy můžou jen závidět :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opravdu nevim treba to je nahoda a mam stesti ale urcite jsem se nespletl daval jsem je i pritekyni aby to porovnala a rekla to same. samozrejme nemohu to tvrdit s presnosti na setinu vteriny ale daval jsem si zalezet pro nastavovani a odecitaci. Tak uvidime jak to pujde dal uricte dam vedet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...