Přejít na obsah

Hamilton Khaki Field - H70555533


Doporučené příspěvky

Bacha na ně, jsou infekční. Mě před asi 11 lety infikovaly a od tý doby mám Chronobundus jak vyšitej :-).  Byl jsem z nich totálně odvařenej, zaujmuly i okolí, ale po nějakým čase mi začala vadit ta datumovka a šly z baráku. Kdyby neměly to datumový okýnko, tak by to byly ideální hodinky a šel bych do nich klidně znovu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k tý přesnosti, jsou teď na 4 sec/den při skoro každodenním (kancelářskym) nošení a v noci leží ciferníkem nahoru. - měřeno aplikací v telefonu ☺️ 
 

Na vibrografu v Carollinu asi 14 dní zpět vykazovaly 2,4 sec/den, takže se motám nějak takhle, což je super.
 

Tudíž za mě velká spokojenost🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

[quote

Gratuluji jsem ve stejně krásné životní události, ale vzhledem k požadavku na přesnost a nenáročnost ( údržby ) jsem po pěti letech nošení automatů přesedlal na quartz. Nicméně po těchto Hamiltonech pokukávám a moc se mi líbí. Trochu v tom vidím i symboliku v odkazu na film Interstellar, kde je moc pěkný vztah mezi otcem a dcerou právě přes tyto hodinky ( nevím jestli konkrétně přesně identická verze )


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

@Brept zdar, díky 😊 aaaa pravě v Interstellaru byly Khaki pilot Day date, ale nebudu lhat menší motivace z filmu v tom také byla.

Tyto jsou z filmu Capitain Amerika.

Pokud pokukuješ po Hamiltonkách mrkni na nové kusy, protože Hamilton začíná více používat vlasek z nivachronu - tzn. neměly by se tak lechce nechat zmagnetizovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 1. 2021 v 10:52, MBender1 napsal:

@Brept zdar, díky 😊 aaaa pravě v Interstellaru byly Khaki pilot Day date, ale nebudu lhat menší motivace z filmu v tom také byla.

Tyto jsou z filmu Capitain Amerika.

Pokud pokukuješ po Hamiltonkách mrkni na nové kusy, protože Hamilton začíná více používat vlasek z nivachronu - tzn. neměly by se tak lechce nechat zmagnetizovat.

Díky za radu, doporučení a inspiraci :). Ta kočárková je hodně stylová.

Kolik máš obvod zápěstí? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...