Přejít na obsah

PRIM SPORT L.E.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 114
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No ty vole, tohle jsem si dycky pral, aby udelali - puvodni velikost, safir, sroubovaci korunka! Na tomhle by sla udelat krasna limitka se strojekm z Karla IV a 24h ruckou v kombinaci s GMT lunetou. Za to bych jim tech 75k asi i dal.

Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paráda 👍  za mě jim není co vytknout (kromě obligátní ceny😁).

Tohle se Eltonu fakt po dlouhý době (možná prvně, nepamatuju se na něco tak povedenýho) opravdu povedlo.

Vzali svoji historii a pozvedli ji vejš! To dneska zkouší téměř všechny hodinářské firmy, ale málo které se to povede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se také líbí! Škoda, že nejsou vrtané nožky, doufám, že luminiscence bude splňovat dnešní parametry...

Jen probůh, toto mají dle mého názoru sekat, jak baťa cvičky... rozpustit fixní náklady.. ještě s cenou dolů a můžeme se bavit o české manufaktuře pro čechy.. Škoda, že jen 50ks..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vám se to všem vážně tak moc líbí?

Chápu, že je tam upgrade WR a šroubovací korunka, automat, klikací luneta, lug width 20mm, ale skoro za dvojnásobnou cenu limitky Elton Sport? 

aton_file_000000000108039_00D21271CA7DCE4CA255539E65F745D7_b.thumb.jpg.19724a8360808cbffd5a5b43ceb2f514.jpg

Mně teda přijdou trochu jak tato čína:

KHO16650.jpg.6ce3ffeb270f7e68f4882c1f471bf229.jpg

Vím, že je to spíš naopak, ale...

Mně se teda víc líbí ta původní limitka:

jWlgLbqwdcBWWcRqCSUQ_s.thumb.jpg.b5d37a19743f464c1bacecf0bde789d7.jpg

Ale jsem zaujatej, protože je mám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, žít z minulosti je možná cesta k přežití, ale musí se to umět. Tohle se snad ani nedá nazvat reminiscencí na původní sporty. Korunka je jako pěst na oko, luneta a font čísel se k tomu vůbec nehodí. Nodate je fajn a strojovna pěkná, i když manuál by byl bez diskuze mnohem lepší. Jak tohle odkazuje "na mimořádně oblíbený model PRIM SPORT 1. generace" mi nějak umiká. Takže souhlasím s názorem, že Elton sport je o parník lepší počin.

Jo a ta rybička, to je asi opožděný aprílový žertík, tomu chybí už je nálepka ROH.

 

 

Upraveno uživatelem Flipik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky se mi až na tu korunku moc líbí. Luneta za mě super. Cena není boužel pro dělný lid a obyčejný člověk si to prostě nekoupí. Ale zase pokud se toho udělá jen 50 ks nelze čekat nižší cenu. Zřejmě jim ale tohle stačí, že se zaměřují na skupinu lidí co přehazujou peníze vidlema.

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nez zacnete rozbijat prasiatka chodte si ich radsej niekam osahat.... ja igeny so safirom mam a podla mna sa k tomu puzdru moc nehodi,... na fotkach to tak nevynikne, ale v ruke plastove sklo posobi ze tam patri, ten safir posobi proste tak ze tam niekto chcel mat za kazdu cenu safir.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...