Přejít na obsah

PRIM SPORT L.E.


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 114
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 13 hodinami, pavel23 napsal:

Se mi zdá, že ten silikonový náramek je malý. Nebo to je jen fotkou? Hodinky jsou super.

Je to kaučuk, a rozměr je správný, jen je těsnější na stěžejky, pár krát mezi prstama protočit, a sedne si to. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, stefaton napsal:

Dneska jsem si šel vyzvednout svůj dárek, nasadil jsem kaučukový tah, který je taky pěkný. Limitka je už rozebraná, v obchodu mají vystavený poslední kus, který si někdo nevyzvedl...

 

20201218_153019.jpg.ea19e231ac3a2b4b7ad566d280dae532.jpg

20201218_153610.jpg.b779e6b3910c81bf08479fa099e9ffea.jpg

Krasavci to jsou. Fakt pěkné hodinky !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové, mám objednaný jeden poslední kus téhle limitky, navíc s hezkým číslem, ale nějak si pořád nejsem jistý nákupem. Jsou moc pěkné, ale nemůžu se vyrovnat s absencí datumovky. Ano, vím, že takhle jsou mnohem hezčí, když na nich není "rušivý element", ale tak to prostě je 🙂 

Kdyby o nich někdo z vás vážně uvažoval, přenechám vám je a vyřídím formality. Nabídka platí do zítřejšího večera. Do té doby jsem si dal deadline na případné storno objednávky. Kdyžtak pište SZ. 

Upraveno uživatelem patprom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové, mám objednaný jeden poslední kus téhle limitky, navíc s hezkým číslem, ale nějak si pořád nejsem jistý nákupem. Jsou moc pěkné, ale nemůžu se vyrovnat s absencí datumovky. Ano, vím, že takhle jsou mnohem hezčí, když na nich není "rušivý element", ale tak to prostě je  
Kdyby o nich někdo z vás vážně uvažoval, přenechám vám je a vyřídím formality. Nabídka platí do zítřejšího večera. Do té doby jsem si dal deadline na případné storno objednávky. Kdyžtak pište SZ. 

Edit: moje nabídka je samozřejmě nezištná a vůbec nic za ni od nikoho neočekávám. Jen chci umožnit někomu z vás udělat si případnou radost ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 12. 12. 2020 v 10:36, miguel napsal:

[mention]Nestler [/mention] Mozno hlupa otazka, ale sledoval si presnost hodiniek? Vies to odhadnut, ako ten kaliber ide?

Předchází se o 20 sekund denně... To je asi normál, ne? Jinak ještě jeden exemplář (30/50) má Pohanka v Brně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...