Přejít na obsah

SEIKO "ŽELVY"


Doporučené příspěvky

Zdravím Páni.

Už dlhšiu dobu sa mi páčia želvičky od seika. Myslim že su to ikonicke hodinky a svojim tvarom hneď padnú nie jednému hodinkomaniakovi do oka :) 

Konkrétne sa mi páči model SBDY041. V tejto black variante si myslím že sú to velice všestranné hodinky. Podla toho čo som sa tu dočítal na fóre tak sa asi neni 

čoho obávať viac menej pri týchto hodinkách. Ak hej, kľudne píšte.  Obraciam sa na Vás s prosbou výberu eshopu, neviem ich nejako zohnať z nejakej overenej stránky. 

Pripájam dva linkY na web kde som ich našiel: https://www.sakurawatches.com/seiko-prospex-limited-model-sbdy041

                                                                                   https://japan-select.com/products/seiko-prospex-limited-model-sbdy041-made-in-japan-jdm

                                                                                   https://www.sports-watch-store.com/seiko-prospex-divers-watch-sbdy041/?setCurrencyId=6

Máte niekto s týmito eshopmi skúsenosť, prípadne viete mi dať tip kde by sa dali kúpiť z overeného eshopu? 

Hodinky by som rád nové, nie z druhej ruky. Vopred ďakujem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyzerajú dobre. Je to otázka vkusu samozrejme, ja bažím po black PVD. Len na žiadnej eu stránke ktorá je overená sú neni. 

Zvažoval som ešte Squale 1521, no su už cez rozpočet, ale dlho mi tiež už vrtajú hlavou 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

želvy potřebujou čisté prostředí, a ty s nima rovnou do blacka, no to je kruté ;o)

 

ale vážně, dlouho jsem taky chtěl černé PVD, ale nejsem z nejopatrnějších a sem tam udělám vlásečnici (až rýhu) na pouzdru -
na nerezu to tak nesvítí, ale stříbrnou rýhu na černém PVD jsem nechtěl riskovat... A časem mne touha po černých hodinkách přešla,
stačí když mají dostatečně matný povrch...

 

 

 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Páni trocha som sa odmlčal, nechal som si to ešte prejisť hlavou a boli aj nejake ine starosti.

Aby tu toto vlakno neostalo len tak "nedokončené" tak Vám chcem vyjadriť vďaku za rady ohladom korytnačiek ale

dospel som k tomu že s tymi turtlami ešte počkám. Dôvod je jednoduchý, chcel by som si spraviť radosť na vianoce kúskami, ktoré

sa mi ľúbia už dosť dlho, k značke inklinujem už od detstva :) a chcel som mať raz od nich nejaké hodinky, ako to býva "keď budem veľký"... :)

v podstate su to jedny z mojich dream hodiniek. Jedná sa o TH aquaracer cal5. Takže tak, obetujem nateraz turtle v prospech TH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uha tie su parádne, až sa čudujem že sa ešte za tú dobu nepredali. Škoda že sú neni 43mm, inak by som silno premýšlal.

ja sa budem zaujimať o tento model WAY201A.BA0927, a kludne aj na gumke alebo nylonovom strape

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...