Přejít na obsah

ORIS Calibre 400 automatic - 5 Days Power Reserve


Radek Cigi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 38 minutami, prischera napsal:

Prekvapive ty Aquisy 43,5mm sedi lip nez mensi 40mm, doporucuju vyzkouset. Mam ruku cca 16,5 c,m hodinky obecne nosim kolem 40mm, ale tady bych vzal vetsi verzi.

To jako vážně sedí lépe na ruce  43.5  než 41.5 ? Možná kvůli  tvaru  nožek, ale musel bych to zkusit, zatím jsem neměl možnost :whistle:   

Upraveno uživatelem martin151
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, martin151 napsal:

To jako vážně sedí lépe na ruce  43.5  než 41.5 ? Možná kvůli  tvaru  nožek, ale musel bych to zkusit, zatím jsem neměl možnost :whistle:   

Samozřejmě sem to celý popletl. 41,5 sedí lip než 39,5, ty jsou takový disproporční. 43,5 jsem nezkoušel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem rad ze zase udelali nejaky inhouse a ze to trochu rozcerilo eta a selita vody. 120h je bomba, presnost pod COSC taky, 2500 gaussu se hodi btw omega ma 15.000...

cena 84.000czk za aquisy mi prijde dost. To bych za ne nedal ani omylem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja sem prave chtel dneska dat ty ChW Tridenty s inhousem jako jasnou konkurenci, ale oni je tam nejak, krome ty cerny semi skeleton limitky, nemaj? Takze nejbliz todle s hlinikovou lunetou, coz nevim jak moc bude konkurence..

 https://www.christopherward.com/retro-dive/c65-trident-diver-sh21-limited-edition/C65-41APR1-S0BB0-VC.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě parádní počin, ta barevná varianta z loňskejch limitek je prostě skvělá. Škoda, že když už průhled, tak že nenechali červenej rotor. Jsem hrozně zvědavej, jak se ten kalibr bude chovat, protože 10ti letá záruka je už poměrně odvážná a u Orisu si musí bejt vcelku jistý. Fajn je i rychlovýměna tahu za za gumu, přeci jenom zrovna Aquisy to měly doteď dost neštastně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...