Přejít na obsah

ORIS Calibre 400 automatic - 5 Days Power Reserve


Radek Cigi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 6 hodinami, moralles napsal:

kluci, me tohle chovani proste prijde strasny fail pro hodinky v teto cenovce. u seika za 2000,- ok ale u hodinek za 70t rozhodne ne. ale to jedno :) diky za odpovedi

Chybějící hacking u El Primera nevadí???

Nebo u Nautilu, případne malá rezerva chodu? 

Problémy prvních coax omegy...

Tvl tady někdo vyrobí 5denni strojek za 70 a každý očekává, že bude chodit jak Quartz, spolehlivost rolexu a ještě s plynulosti spring drive.

 

Jdu si nalít, od zítra jdu prodávat papriky

 A ten konec s tím Seikem, to má být urážka a nebo poklona, páč mnoho firem neumí vyrobit originální hodinky bez nutnosti externích dodavatelů v cenove relaci gumy Breitlingu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolko je hodiniek s presnostou podla COSC, 120 hodinovou rezervou, zárukou a servisným intervalom 10 rokov!!! za cca 70k? 

Nepoviem, ak by rucicka pri nastavovani skakala bez moznosti kompenzovat to, ale hned po otvoreni krabice je vidiet navod, ako korektne cas nastavit... Aquis s call 400 mam viac nez polroka a toto naozaj nepocitujem ako problem. Spracovanie, pouzite materialy, dizajn, nositelnost za tu cenu stoja...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, a nevíte někdo, jestli ten návod přikládali od začátku prodeje, anebo až s rozšířením tohoto " problému " taky už hodně dlouho vybírám nové automaty a skončil jsem u posledních dvou..těchto Oris s kalibrem 400 a TagHeuer-Quaracer-Profissional 300 , pocitově bych více bral ten Oris kvůli vlastnímu strojku, ale taky mi to přijde, že za tyhle peníze a od takové značky si to měli snad víc odzkoušet..to není jako dětská nemoc u telefonu, kterou opraví další aktualizací..a TagHeuer má si myslím ten strojek léty prověřený, ale u něj nevím jestli si připlácim za kvalitu nebo značku anebo prostě je ten bezva desing😁 .Diky moc za rady snad ti tu moc nespamuju..kdyžtak se omlouvám.. ale když už se to tu tak řeší..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když můj problém je ten, že pokaždý tak dlouho vybírám proto, že všechno tak dlouho zkoumám až na všem najdu nějakou chybu..a nebýt těch ručiček při seřizování, tak mi ty Orisy ,za tu cenu se svým strojkem přijdou dokonalé..tak třeba časem ten strojek nějak upraví..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Radius napsal:

Tak si kup klasický Oris Aquis s 2824-2 alias SW200, dáš za ně půlku a dost pravděpodobně budou přesnější.

Osobně teda taky vůbec nevnímám tu jumping second jako něco, co by mi vadilo.

Spíš škoda ze ten TagHeuer není o polovinu levnější😉ale jinak je to pravda a v té zelené je top😎👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Koukal jsem na ně v Koscomu a naživo je ten dial hodně výraznej s tou modrou.

Plus kdybych si mohl úplně vybrat, nechal bych tam jen 2 lajny. Tohle je dlouhej příběh 😃

 

7B53374E-1978-4878-BDD8-6A5517E64DA1.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po 5 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...