Přejít na obsah

Jaké Timex máte na ruce?


KralJan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 122
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
V 7. 3. 2021 v 15:21, Chronopetr napsal:

Nevím, co je to za typ, ani jestli jsou takto původní nebo nějakým šikulou různě smontované (koupeny na eBay za pár stovek), ale šlapou krásně a dělají i parádu. Retro jak blázen. 

20210307_145107.jpg

Mas paradni hodinky... vyfot vic fotek ! Jaky je to prumer pouzdra bez korunky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
V 17. 7. 2021 v 12:14, kofolik napsal:

Mas paradni hodinky... vyfot vic fotek ! Jaky je to prumer pouzdra bez korunky?

Ty jo omlouvám se, ale jak mám jen tyto jediné Timex, tak sem do vlákna prakticky nezavítám. Měřil jsem průměr a je to 34 mm. Na výšku včetně nožek 40 mm. Fakt jsem zatím ale ani neměl čas pátrat v katalozích, jestli to je původní nebo si to nějaký šikula takto poskládal z jiných hodinek. Je to z USA nebo VB, za pár babek. Tenkrát to bylo do nějakých $25 bez výpalného a celních poplatků, takže i s poštou fakt asi za 6-700,- Kč. Klidně to může být nějaký ten indický "repas". Ale jedou fakt krásně, automat bez hackingu, ale s možností manuálního nátahu.

Omlouvám se, že nejsou na ruce a ani dnes nebyly. Jen jsem chtěl odpovědět, když tu dotaz leží půl roku ☺️.

20220119_211928.jpg

20220119_211749.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přiznávám, neodolal jsem promo fotkám chtěl jsem je vidět naživo. A zkusit je za nějakých 1500,- není až tak velké riziko. Nemyslím si, že je budu kdy nosit, ale v hodinkovnici ještě trochu místa mám a třeba se zalíbí holkám z rodiny a bude je nosit některá z nich
5f08d59cfb022082b2b74e92e3b4687d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Žádné referenční označení nemají. Kupoval jsem je v r. 2008 v Koscomu, když ještě Timexy prodávali. Kolekce se jmenovala "Automatic(s)". Dělaly se, co si pamatuju, také s bílým a tmavým (černým) ciferníkem s modrou vteřinovkou a pak s trochu jiným ciferníkem na tahu. Později měla kolekce trochu jiný tvar pouzdra (myslím, že bylo i větší) a podobu ciferníku. Ani jedny už se zřejmě nedělají / neprodávají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
V 19. 10. 2020 v 17:57, Plina napsal:

Je jim 22 let. Nosil jsem je prakticky do doby, než jsem objevil toto fórum. Jen mě mrzí, že jsem po pádu ztratil plechový dílek tahu u pouzdra, tak od té doby na kůži. 284024b6c141529831489a7537a16d9b.jpg

Tak ty vypadají nádherně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...