Přejít na obsah

Jaké Timex máte na ruce?


KralJan

Doporučené příspěvky

Návštěvník Chilliluk
před 3 hodinami, Harwey napsal:

IMG_20230312_155555.jpg

Tyhle se mi dost v té černé líbí, zrovna dneska jsem na ně koukal. Myslím, že si je budu muset brzy objednat. Zatím to ale vyhrály klasické Ironman 30 lap.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 122
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Cierne PVD este nemam, tak som zobral tieto. Ale neni to ziadna vyhra. Puzdro, tah OK, ale ten quartz je hrozny. Sekundovka netriafa indexy, sem tam sa zatrasie, po zatlaceni korunky do vychodzej polohy minutovka skoci kusok naspat, okrem toho lumi dlho nevydrzi. Uvidime este presnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

No jo, on Timex si nikdy nehrál na nějaké precizní zpracování. Jsou to hodinky pro dělníky..myslím obecně Timex...ale přesto je nosili i prezidenti, jako třeba Bush nebo Clinton 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké jsou? Taky jsem o nich chvíli uvažoval, ale zatím mi stačí moje PanAmy. 

Mně strašně překvapily, za ty peníze. Objednal jsem je spíš ze srandy, ale okamžitě jsem se rozhodl, že si je nechám, na léto a tak. Tak nějak zlepšují náladu :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Matik napsal:


Mně strašně překvapily, za ty peníze. Objednal jsem je spíš ze srandy, ale okamžitě jsem se rozhodl, že si je nechám, na léto a tak. Tak nějak zlepšují náladu 🙂


Sent from my iPhone using Tapatalk

"Mě", samozřejmě :1)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dobrý věci jsou tu, Timex je dělník a maká fest. 🎖️ Z toho vyplývá že v US. maká i kdejakej clifton, co je zrovna prezidentem a nechlastá pod obraz boží. /Jako u nás bylo zvykem posledních 10 let na Hradě. A že to nemůžou najít. 😆/   Noste Timex a Alkohol berte jen z rukou lékaře.... 😎

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...