Přejít na obsah

Doxa SUB


Juraj11

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 1. 12. 2020 v 11:36, Kostra napsal:


Měl jsem to v hlavě stejně, ale dorazil ze Sofie;-)

No vidis, ja mel (dle IG) za to, ze to je Svycarka, mozna holt ma manufakturu v Bulharsku, pokud je kvalita ok ... ja si koupil z CWC Phoenix NATO, prislo z Anglie, ale buh vi, nicmene sedy bude na tristovky super 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Objevil jsem na netu jedny vintage Doxa Sub 300T Searambler aqua lung US Divers.

Jsou ve slusnym stavu, cenu jsem domluvil taky solidni, jenze na posledni chvili jsem si vsiml,, ze maj diry v pouzdru, coz by proste Doxy (podle mne) mit nemely.

Co vy na to? Nejakej "upgrade" nebo neorigo poudzo? Nebo?

Diky za podnety.

22.jpg.6dcc5cd3d2d437b8d99815bf55873f69.jpg

11.jpg.d46e1d3e6830cafb5407911aea2809ee.jpg

33.jpg.34fec02d8c10bd9bee6cdcc0d0aefa81.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
Právě teď, steel napsal:

spis takova vychytavka, s cenou se dostavaji, asi logicky, na uroven velkych brandu, ale zas ne tak vysoko jako ostatni karbonari jako Hublot atp.. verim, ze to muze oslovit mladez😂

Jojo, spoluzak na vysoke mi zrovna rikal, ze by chtel dat kilo za Doxy... :D :D

Jako rad bych je na ruce vyzkousel, ale urcite bych je nekoupil. A su zvedavej kolik lidi co tohle koupi se najde. Preci jen 3790 Eur je 100k CZK a to bych sel a koupil si treba Tudory...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja treba nechapu, proc udelali karbonove 300 a ne 300T. Beru karbon jako moderni material, v autoprumyslu dnes temer nutnost. No a 300T jsou moderni variaci na Doxa potapky. Naopak 300 (bez T) si diky tvaru pouzdra a vypouklemu sklu drzi super vintazni vzhled. 

Takto podle me akorat smichali jabka s hruskama a trosku jim to zkvasilo. Otazka je jestli tim spravnym zpusobem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci co jezděj kola v karbonu to pravidelně obměnujou, že prej otěr a UV a kdesi cosi. Tak trochu nevím, co si myslet o trvanlivosti tohohle hitech materiálu... ale já jsem konzerva, věřím jen na ocel a zlato :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem ještě loni mrmlal, tak teď je mi to celkem sympatický spojení- myšleno divery a carbon, hlavně ty barevný varianty, kde je to pěkně kontrastní. Každopádně souhlasim s Ondrou, proč to dali zrovna na tenhle model. Respektive je až do očí bijící, jak se jim nechtělo jebat s novým pouzdrem, tak využili to, co už maj. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...