Přejít na obsah

Doxa SUB


Juraj11

Doporučené příspěvky

Tak a jsou doma, trvalo to dlouho, protože to doručili nejdřív na špatnou adresu....
Pak dělali v Doxa chvíli mrtvé brouky a včera odpověděli, že dnes mi to přijde, což se také stalo, uff.

Je tady malá nevýhoda, když bych koupil nějaké další Seiko potápky, nikdo (resp. žena) si ani nevšimne. Tady už cítím vyšetřování a zvídavé dotazy... no, ale pro krásu se musí něco vydržet

image.png.b335d83cb35aa55c15cf1c387b2c7395.png

 

Upraveno uživatelem ismit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pěkný to máš. Můj příběh vede přes Koscom. V sobotu jsem zjistil, že je mají v nabídce. Tak jsem doma nahlásil, že se konečně objevily na trhu a začal jsem proudit s fotkama. V neděli mi žena povídá: "tak si je kup, když to jde" . Tak jsem tam v pondělí zaběhl a koupil si je.🙂 Od té doby jsou na ruce a musím říct, že jsou nepřehlédnutelné. Všimli si jich okamžitě i lidé, kteří jinak moje hodinky nekomentují. Příjemně se nosí a myslím, že jsem si na ně rychle zvykl.

IMG_20210615_190952_3.jpg

IMG_20210615_191641_8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Kupa54 napsal:

 V neděli mi žena povídá: "tak si je kup, když to jde" . Tak jsem tam v pondělí zaběhl a koupil si je.

Tak tohle ti teda fakt závidím. Tenhle příběh doma musím taky navrhnout, ale nevím, jestli mi to projde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pěkný to máš, ale Synchrony sis měl pořídit černý, abys to trošku rozbil;) jinak musim říct, že ač se mi vintage kousky líbí (sám jich mám dost), tak je vlastně poslední dobou vůbec nenosim a asi ani nezačnu, ta chybějící lumi mi zkrátka vadí. Je teda pravda, že mě hodinky poslední dobou celkově neberou, tak je to možná i tim...a který máš vlastně nejradši? A taky už by sis mohl pořídit nějaký z Aubry ery, ať je tu taky někdo má;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 7. 2021 v 9:30, sashator napsal:

Pěkný to máš, ale Synchrony sis měl pořídit černý, abys to trošku rozbil;) jinak musim říct, že ač se mi vintage kousky líbí (sám jich mám dost), tak je vlastně poslední dobou vůbec nenosim a asi ani nezačnu, ta chybějící lumi mi zkrátka vadí. Je teda pravda, že mě hodinky poslední dobou celkově neberou, tak je to možná i tim...a který máš vlastně nejradši? A taky už by sis mohl pořídit nějaký z Aubry ery, ať je tu taky někdo má;)

No ja zadny PVC jeste nemel, tak jsem to moc nechtel riskovat...

Nejradsi mam asi ty Divingstary a na dovolenky nosim ty 1200T, takze treba 10 dni zpatky se mnou byly ve 33 metrech. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...