Jump to content

Recommended Posts

Caute, kupil som nedavno dalsie SKX aby som ich vytuningoval a dal im kompletnu GO, ale zistil som, ze nemam cas a ani chut sa do dalsich hodiniek od piky pustat. Budem radsej hladat nejaky rozdrbany stary chronograf ktoremu doprajem kupelny pobyt.

Takze ponukam Seiko SKX, nejaky pokus o tuning tam zrejme bol, ale o hodinkach naozaj nic neviem a netusim odkial sa pobrali a co s nimi kto robil. Strojcek potrebuje GO, nejde na nom nic poriadne, datumovnik vraj nefunkcny, no ja by som dokupil novu 7s26 z ebayu za 40 € a rovno ho vymenil. Luneta by sa tiez zisla nova (alebo opravit chod a vymenit vlozku) Ma chyby ako chybajuci pip na 12ke a bude nejaky drobny problem v chode, ide lahko a s inym zvukom oproti OK lunete. Myslim si, ze pojde o 007ky leb cifer je cierny, ten je ale nadherny. Puzdro OK, dynko skrabance. Korunka vyzera byt nova a sklo isto menene. Predavam bez akychkolvek dodatocnych info, lebo by som Vam nic nepovedal ked chcem hovorit pravdu naozaj nic o nich neviem. Nejaka transportna krabka sa najde. Predavam ako kus na nahradne diely.

Cena: 50 € osobne BA/TT, postou 55 € / 1500 CZK.

IMG-8622 (Kopírovať).jpg

IMG-8623 (Kopírovať).jpg

IMG-8624 (Kopírovať).jpg

IMG-8625 (Kopírovať).jpg

IMG-8626 (Kopírovať).jpg

IMG-8627 (Kopírovať).jpg

IMG-8628 (Kopírovať).jpg

IMG-8629 (Kopírovať).jpg

IMG-8630 (Kopírovať).jpg

SZ

Sent from my iPhone using Tapatalk

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...