Přejít na obsah

stojan na hodinky


Doporučené příspěvky

Ahoj, poohlížím se po něčem podobném jako na přiloženém obrázku/odkazu.

https://iflwatches.com/product/pearl-lilac-watch-stand-one-watch/

Cena 179,- EUR není likvidační, ale přišlo mi lepší se před nákupem poradit, zda nemáte někdo lepší tip/doporučení. 

Požadavek je kombinace mramor-ocel-kůže. Barevně nejsem vyhraněný, přiložená kombinace mi vyhovuje, umím si ale představit i jinou. Na značce mi nezáleží, jde mi spíš o kvalitu provedení. Pokud by měl někdo tip, třeba i na někoho z místní komunity, určitě navrhněte.

Mějte se všichni fajn a díky za pomoc.

IFLW_Pearl_Lilac_watch_stand_single_lf1.thumb.jpg.92967a0787e5fb6855ef7f9cfca8f2b5.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za tipy.

Promyslel jsem to a preferoval bych variantu černý mramor, nerez a bílá kůže.

Rozeslal jsem pár emailů směrem k výrobcům, poněvadž jsem nenašel požadovanou variantu, která by mě oslovila. Pokud by se našel někdo šikovný z místních členů, bylo by to pro mne preferované řešení, vím, že o talent tu není nouze. Pište případně SZ, věřím, že se domluvíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec jsem dnes objednal u IFL. Komunikace po emailu byla neskutecne svizna a pan s kterym jsem jednal byl maximalne vstricny a behem jednoho dne si se mnou vymenil nekolik zprav a odfotil hned nekolik barevnych kombinaci mramoru a kuze (ktere obratem pro foceni smontoval!) dle mych pozadavku, dokud jsme nenasli variantu s kterou jsem byl spokojeny. 

Uzasny zakaznicky servis, tesim se na zasilku a pripadne doplnim dojmy.

930065862_WhatsAppImage2020-10-22at08_51_31.jpeg.9f801526af4fd3ad5f1a7f51c9d9a30d.jpeg

23347441-bf24-4ed6-992b-540f42a5ce88.jpeg.95e7a64d6651b8a9da724c5a8171de46.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj,

odkaz jsem sdílel hned v tom prvním příspěvku, nakupoval jsem zde: https://iflwatches.com/product-category/watch-stands/

Jestli nespěcháš, vyplatí se odebírat newsletter, čas od času mají zajímavé slevy.

S výsledkem jsem moc spokojený.

 

IMG_9324.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...