Přejít na obsah

odporučte hodinára


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, ja mam dobru skusenost s hodinarstvom Peter Misura na Spitalskej 43 (oproti dvom Levom). Chcel som vymenit baterku v starych mp3 hodinach. V prvom hodinarstve mi povedali ze nie je problem a potom mi ich vratili v sacku s tym ze sa to neda, ze sa nedaju ani zatvorit. Potom som neuspesne skusil niekolko hodinarstiev a nakoniec u Misuru povedali aby som chvilu pockal a nestacil som si ani pozriet predajnu (a to je taka malicka) a bolo to hotove. To som zaplatil iba 124 Sk. No neviem aky je napr. v oprave mechanickych hodiniek, skusa sa opytat na info@euro-time.sk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aupark: Hodinar na prizemii, sice drahy ale vyzera byt v pohode..... ziadne extra zakroky som mu nedaval urobit, iba vymenu baterky a pretesnenie priatelkinych diver tissotiek

 

Kocka (Ruzinov): Zevraj celkom dobry ale nemam s nim osobnu skusenost, povacsinou je vyhradny opravav quartzovych hodin, zmluvny partner www.montre.sk

 

Krizna: Hodinarstvo Tik-Tak... celkom podareny chlapik, bol som u neho par krat a da sa s nim porozpravat, ma aj vibrograf, tak isto aj hodinarstvo oproti dvom levom.

 

Radlinskeho: Hodinarstvo www.stare-hodiny.sk , chlapik je restaurator starych hodin a ma perfektny prehlad, vie zohnat aj hodinky podla poziadaviek, nemam s nim skusenost ale vela ludi si ho chvali

 

Korzo: v centre mesta prestahovane hodinarstvo, ktore kedysi sidlilo v OD Dunaj, teraz sa nachadza v priestoroch byvaleho podniku Elephant, (vsetko zalezi od toho kolko mas rokov a ci si ho poznal) :D ale nie, staci ked sa postavis a za chrbtom budes mat korzo kamen a uvidis to.

 

Par dalsich hodinarov najdes v nakupnych centrach ale s tymi nemam skusenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po roku...

Trocha to tu ozivim. Vcera som bol skratit tah na Omega PO prave v Sherone na Panskej. Hodinky neboli kupovane u nich, no napriek tomu ochota, pristup v bielych rukavickach, skratenie na 2. pokus a bez skrabanceka.... zdarma. Este som ich poprosil aby vyziadali COSC certifikat u Omegy, tiez vyhoveli. Ake su ceny oprav neviem, ale dojem na mna urobili.

:speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau,

ak mozem odporucit hodinara, tak v klenotnictve Sheron na Panskej ulici oproti cumilovi. Maju servis na rozne swiss znacky (Raymond Weil, Maurice Lacroix, Breitling, Rolex) ale musia mat zastupenie danej znacky.

 

 

Zasekava sa svokrovi sekundovka o minutovku, rucicky su prilis blizko, zrejme ich staci len narovnať. Ide o automaty Adriatica - priznam sa by mi bolo zvlastne ist s tymito hodinkami do Sheronu - nejakeho dobreho "bezneho" hodinara nepoznate?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zasekava sa svokrovi sekundovka o minutovku, rucicky su prilis blizko, zrejme ich staci len narovnať. Ide o automaty Adriatica - priznam sa by mi bolo zvlastne ist s tymito hodinkami do Sheronu - nejakeho dobreho "bezneho" hodinara nepoznate?

Tak taketo veci si robim aj sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze to zrejme znamena, ze ich mozem dat ktoremukolvek hodinarovi..

 

(lebo sam to skusat nebudem.)

 

Vies co? Snad ani nie. Velmi dobre si spominam, ako som dal raz do servisu stare primky. Porucha stroja. Pri oprave bolo treba dat dolu aj rucicky. Ked mi to hodinar vratil, velmi som banoval, ze nie som ozbrojeny. Zosuchana farba z ciferniku aj z ruciciek. Co som sa informoval, tak pri niektorych starych primkach je to bezne, lebo farba sa stava mimoriadne krehkou. Odkial z Blavy si?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze to zrejme znamena, ze ich mozem dat ktoremukolvek hodinarovi..

 

(lebo sam to skusat nebudem.)

 

mam celkom dobre skusenosti s tou budkou v auparku. striedaju sa tam niekolki, ale minimalne ti dvaja na ktorych vzdy natrafim su ok, hodinari nie menici bateriek. okrem tohto stanku maju dielnu, kde robia zlozitejsie veci, zvladaju v pohode generalky mechanik atd. ked si vsimnes povaluju sa im tam niekedy zaujimave kusky.. jedina nevyhoda - ceny umerne auparku :crying_anim02: niekedy boli celkom ok a nie drahi v tom malom hodinarstve oproti dvom levom, ale nebol som tam roky rokuce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vies co? Snad ani nie. Velmi dobre si spominam, ako som dal raz do servisu stare primky. Porucha stroja. Pri oprave bolo treba dat dolu aj rucicky. Ked mi to hodinar vratil, velmi som banoval, ze nie som ozbrojeny. Zosuchana farba z ciferniku aj z ruciciek. Co som sa informoval, tak pri niektorych starych primkach je to bezne, lebo farba sa stava mimoriadne krehkou. Odkial z Blavy si?

 

Upss.

 

z Petrzalky, ale to je jedno, v BA je vsetko blizko :)

 

mam celkom dobre skusenosti s tou budkou v auparku. striedaju sa tam niekolki, ale minimalne ti dvaja na ktorych vzdy natrafim su ok, hodinari nie menici bateriek. okrem tohto stanku maju dielnu, kde robia zlozitejsie veci, zvladaju v pohode generalky mechanik atd. ked si vsimnes povaluju sa im tam niekedy zaujimave kusky.. jedina nevyhoda - ceny umerne auparku :crying_anim02: niekedy boli celkom ok a nie drahi v tom malom hodinarstve oproti dvom levom, ale nebol som tam roky rokuce..

 

 

Vdaka, to je uz druha pozitivna referencia na ten stanok - zatial som tam bol len upravovat remienok a menit baterku, ale posobili seriozne.

Vyskusam a dam vediet ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...