Přejít na obsah

ČSD Molnija


Lukyyyno

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

koupil jsem hodinky Molnija, které mají na zadní straně vyryto " ČSD 62 - 305". Chci se zeptat, lze nějak vytrasovat, komu hodinky patřily? Jak jsou staré, jakou mají historii? Lze podle toho evidenčního čísla něco zjistit? Nějaká evidence musela existovat. Přiznám se, že nevím, kde mám hledat. Na internetu jsem takřka nic nenašel.

Archiv ČSD? Poradíte mi prosím někdo? 

Předem díky za každou radu či připomínku :) 

DSC06291.JPG

DSC06296.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Hardslimer napsal:

Jses si opravdu jisty? Odkud cerpate informace, Holmesi? :) 

Po zeleznici se pohybovala lokomotiva M62 https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Lokomotiva_M62. Vidim v tom moznou spojitost........ :helpsmilie:

před 15 hodinami, Hardslimer napsal:

Jses si opravdu jisty? Odkud cerpate informace, Holmesi? :) 

Po zeleznici se pohybovala lokomotiva M62 https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Lokomotiva_M62. Vidim v tom moznou spojitost........ :helpsmilie:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, chosé 24 napsal:

To je těžký ,dnes čerpá jen Bab....,takže vyroben byla v r.62-s tím číslem  muže bejt poř. č. na boku mašiny-dnes sběratelskej artefakt.Hm ,62,to jsem byl ještě na vojně,no mládí ,zase odbočuju...Spíš mě zajímá primárně ta špína,chodil pachatel kole mašiny s kladívkem ,nebo s kolomazí! Aha!Nějaké Molnija my tady prošly rukama,zaprasený všechny....,některý neměly to NO.,některý jen Č.S.D.,možná bych tady ještě něco našel ,pokud jsem je nevyhodil,žádná škoda.Stroj celkem dobrý,ovšem W.,co ty překalený setrv. hřídele ? Tak to je všechno ,lidi -jako all.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...