Přejít na obsah

Omega SMPc vs. Tudor BB58


Doporučené příspěvky

Hele když už takhle přemýšlíš, tak je to celkem fuk ne?:-) Prostě střel SMPc, vezmi Tudory, stejně něco jako konečná neexistuje. Oboje jsou tu celkem likvidní kousky, tak nebude problém. Kdybych si chtěl jedny hodinky nechat, tak bych si osobně nechal SMPc, představu finálních hodinek u mě splňují o něco víc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, Tenglis napsal:

BB 58 steel neexistují, bohužel. BB steel s datem je 41 mm verze, která zdaleka není tak pohodlná. Rozdíl 2 mm se zdá být marginální, ale ve skutečnosti se jedná o úplně jiný vesmír.

Děkuju za upřesnění. Tebou popsaný rozdíl mne zarazil, musím vyzkoušet. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za názory.

Nedávno jsem byl zkoušet BB58 přímo u AD a vzal jsem si s sebou přítelkyni a kamaráda (oba chrononemocí nepostihnuté na nestrannou radu) a bohužel se tak nějak oba naprosto totožně shodli že BB58 vypadají jako cituji: "levná dětská chrastítka" zatímco SMPc jako "chlapské luxusní hodinky". Tolik reakce laické veřejnosti :D 

Mě osobně to tak ale úplně nepřijde, jediné co mi u BB58 vadí je absence data (bohužel datum využívám fakt často) 

Velké plus pro BB58 je ale pohodlná nositelnost a oyster tah, který se mi prostě líbí o hodně víc než Omega tah.

No nebude to jednoduché :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám SMP keramiky bez vlnek a BB58 Blue - s čistým svědomím mohu říct, že BB jsem na ruce o parník pohodlnější .. 

Že SMP působí luxusněji, to asi ano.. Jediné s čím válčím je absence data, mít datum, mám jasno.. V tuto chvíli jsem rád, že mám oboje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, semi001 napsal:

Mám SMP keramiky bez vlnek a BB58 Blue - s čistým svědomím mohu říct, že BB jsem na ruce o parník pohodlnější .. 

Že SMP působí luxusněji, to asi ano.. Jediné s čím válčím je absence data, mít datum, mám jasno.. V tuto chvíli jsem rád, že mám oboje..

Pod to bych se mohl podepsat. Pohodlnost je u BB58 skvělá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • watchboy uzavřel téma
  • watchboy odemknutý a uzavřený toto téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...