Přejít na obsah

Omega Planet Ocean


Petr29

Doporučené příspěvky

Jaké jsou vaše preference? Nově se dělají Planet ocean poslední generace v modré barvě. Jakou barvu by jste vybrali. Docela to nyní řeším před nákupem a nemohu vybrat. Děkuji za typy případně vlastní zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jsi spíš OWG nebo to kompletuješ do sady na zpestření?
Nejvíc by se mi líbily kombinace nerez + oranžová luneta (a kachni šeď na cifru),
ale po pravdě bych se bál, aby se mi neokoukaly a šel bych zbaběle do modrých...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Petr29 napsal:

Oranžové bych se bál. Mám již zralý věk. Na zpestření je mít nebudu spíše tak 50/50. Zatím jsem byl zvyklý u starších na černé a teď nevím zda mám měnit 😇

a jo, 29 je ročník a ne věk ;o)

když hledím na šíři nabídky Planet ocean (a  vidím třeba odiamantiované hrůzy) tak se trochu ztrácím.
Na mě ty černé působí trochu smutně vedle těch modrých, ale je třeba to posoudit jako solitér, třeba mám ten pocit jen z toho srovnání.

Ono je to těžké, každému se líbí něco jiného (anebo i úplně jiného), jediná rada je Vybírej pečlivě, pomalu a s rozmyslem
ale to neříkám nic nového...


 

 


 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, tombas napsal:

Dávejte sem fotky, ať to nemusíme pořád hledat. Já jsem pro Deep Black Ceramic

Hands-On Omega Seamaster Planet Ocean Deep Black Review

tyhle jsou pěkné , ale v té keramice budou stát raketu, podle mě ocel ještě nic nepřekonalo nehledě cenově budou přijatelnější, osobně mám ty černo-oranžové na gumě a jsou tedy fajnové...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Petr29 napsal:

Modré nemá nikdo? Líbí se mi více na tahu, ale vzhledem k váze bude lepší asi volit na gumě nebo co to vlastně je.

PO s tahem jsou hrozné ingoty a mě to bylo až nepříjemné, mám pocit, že modré se na gumě nedělají...mám modré SMP a ty jsou tedy extra pohodlné..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, rekib1 napsal:

PO s tahem jsou hrozné ingoty a mě to bylo až nepříjemné, mám pocit, že modré se na gumě nedělají...mám modré SMP a ty jsou tedy extra pohodlné..

Přesně tak,  měl jsem modré na náramku (Metas/8900) ta spona byla hroznej ingot. Hodinky jsem prodal. Nic pohodlného na nošení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Petr29 uzavřel téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...