Přejít na obsah

Letecke PRIM


Doporučené příspěvky

Jen shanim informace. Uprimne bych si rad zalozil tematickou sbirku. Tyhle se asi normalne sehnat nedaji. Ani si nemuzu podat inzerat kvuli limitu prispevku.

 

Tak hlavně nenakupuj "ve spěchu"... ono od BUhren k Primkám může být buď blízko a nebo na kilometry daleko... Záleží jak jí chceš mít koncipovanou (tu sbírku)... Já taky ze začátku nakoupil kdejaký nesmsl který mi přišel tématicky zajímavý a potom jsem při prodeji vždycky jenom prodělal... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavně nenakupuj "ve spěchu"... ono od BUhren k Primkám může být buď blízko a nebo na kilometry daleko... Záleží jak jí chceš mít koncipovanou (tu sbírku)... Já taky ze začátku nakoupil kdejaký nesmsl který mi přišel tématicky zajímavý a potom jsem při prodeji vždycky jenom prodělal... :)

 

Ohledne aukce z Aukra, tak se obavam, ze jsou to ale verze pro Klenoty bez cisla na dynku. Chci mit hodinky, ktere skutecne pouzivali piloti. Takhle bych ji chtel mit koncipovanou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen shanim informace. Uprimne bych si rad zalozil tematickou sbirku. Tyhle se asi normalne sehnat nedaji. Ani si nemuzu podat inzerat kvuli limitu prispevku.

 

Až přestaneš shánět informace a začneš zakládat sbírku, tak se ozvi - několik leteckých primek s číslovaným dýnkem ještě doma mám :whistling:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky ;)

 

Jsem rád, že ještě nějaké máte. Jelikož jsem se jednou pokusil koupit tyto hodinky mimo vlákno koupím a několik lidí se do mě pustilo ve smyslu ať jdu do prdele. To doslova, tak nechci toto zakoušet znovu. Skutečně bych nějaké koupit chtěl, ale nemám ještě dostatek příspěvku, tak nemohu dát svuj vlastní inzerát. I když mi ho jeden kolega do vlákna dal.

 

Pokud by jste se chtěli podělit s nadšencem do hodinek o jeden kousek, tak budu velice rád a vděčen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že ještě nějaké máte. Jelikož jsem se jednou pokusil koupit tyto hodinky mimo vlákno koupím a několik lidí se do mě pustilo ve smyslu ať jdu do prdele. To doslova, tak nechci toto zakoušet znovu. Skutečně bych nějaké koupit chtěl, ale nemám ještě dostatek příspěvku, tak nemohu dát svuj vlastní inzerát. I když mi ho jeden kolega do vlákna dal.

 

Pokud by jste se chtěli podělit s nadšencem do hodinek o jeden kousek, tak budu velice rád a vděčen.

Lukáši, jsi v omylu. Kupuj jak je libo, reaguj na inzeráty, stav sbírku. Ze srdce Ti to fandovství přeju... Jen to prosím dělej přes SZ. Moje reakce nebyla na Tebou koupené hodinky, ale na způsob, ak jsi se na úvod nešťastně prezentoval. Pokud má někdo 2 příspěvky, jako ty ten den, co jsi začal obchodovat, nediv se, že po Tobě někdo vyjede. Těžké je rozlišit, s jakým úmyslem kdo přichází. Pro vykuky je spoustu místa na aukru nebo s-bazaru a jinde. Je však víc než zřejmé, že jsi se nakazil tím, co jsme tady chytli vesměs všici, takže pánbůh s Tebou :cheers:

Z mé strany vše dobré

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...