Přejít na obsah

Levné quartzky pro každodenní nošení - prosba o radu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 189
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 17 minutami, tombas napsal:

Myslím, že užší výběr už máš a toho se drž, jinak nic nekoupíš ještě hodně dlouho.

No, trochu se toho bojím. Ale ani s tím užším výběrem to není snadné, když je člověk tak nerozhodný jako já... 😉 Přece jen, chci koupit jen jedny hodinky... 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém asi je, že ani jedno není úplně přesně to, co jsem hledal. Prošel jsem opravdu mraky hodinek a všem "něco" schází. Jedněm safírové sklíčko, jiným určitý typ ručiček nebo ciferníku, dalším ocelové pouzdro (a ne, není to jen věc ceny - ani ve vyšší cenové hladině jsem nenašel, co hledám)... a přiznám se, už jsem z toho docela unavený. Ale něco prostě budu muset koupit, potřebuju nějaký ten přístroj na ukazování času, no. Svět není ideální.

Upraveno uživatelem Tomáš Olomouc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Ja ti naprosto rozumim 🙂 Jenom se mi zda, ze v tyhle cenovy kategorii je to jedno, protoze je to vylozene spotrebni zbozi na max. par let. Koukni jeste na Festinu, tam se da taky neco slusnyho do 2 tis. vybrat. Treba na timestore.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než nějaké módní značky, tak to raději to Seiko, Casio, Citizen, Orient. Dával jsem taky nějaké tipy na Lotus, i ty Festiny by šly, ale zdá se, že požadavky jsou vzhledem k ceně poněkud přemrštěné (WR, safír, datumovka, strojek...).

Popravdě málokdy tady strávíme více času při vybírání hodinek za 100 tis. než tady u hodinek za 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, já to uznávám. 🙂 Ale samozřejmě existují modely, které tyhle parametry splňují, jen mezi nimi není až tak velký výběr.  Zvlášť když se chci opravdu raději přidržet těch ověřených značek, které jmenuješ. 🙂
Každopádně jsem rád, že si se mnou o tom povídáte, pomáhá mi to se v oblasti trochu víc zorientovat. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi budeš muset v něčem slevit, jinak si nevybereš. Každé mají něco a něco jim chybí. Třeba ten safír mi v téhle kategorii přijde jako dost přehnaný požadavek, zvlášť u tohoto typu hodinek. Mám několikery hodinky s minerálním sklíčkem už léta a krom několika zanedbatelných vlásečnic jsou jako nové. Vše je o zacházení s hodinkami. Jestli chceš něco na tvrdou práci, kup si plastové digitálky. Na plavání se hodí zase jiné hodinky, tak to prostě je. Hodinky, které vybíráš jsou vyloženě společenské, do obleku a tomu jsou přizpůsobené parametry, jako to sklíčko nebo vodotěsnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...