Přejít na obsah

Second hand "social status" hodinky do práce - jaké?


DanD

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

potřeboval bych poradit co napsat do sekce "koupím". Sice mám hodinky velice rád, ale nejsem fanoušek, super flashy věcí. Nakonec, to ale asi tak dopadne, jelikož bych do práce  potřeboval hodinky z druhé ruky které budou stát tak kolem 30, 000 a každý pozná, že jsou "dražší značka". Nějak tak potřebuji výt s vlky. Na zahraničních webech se dají koupit TH, starší Omegy nebo Breitling.

 

Díky za radu.

 

D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No za 30 toho moc nenavyješ, resp. budeš hodně daleko za alfa samcem vaší smečky 😉 popřemýšlej, protože když přidáš 10-20 budeš mít určitě víc možností. Pokud chceš něco pro vše tak třeba tag heuer carrera jsou univerzální hodinky, kterými nebudeš moc okatě provokovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Frantik napsal:

Uz ses jednou ptal. Tak znova. Za 30 mezi velký vlky nezapadnes. Béčka a Omegy za tyhle prachy nebudou nic moc. Budeš maximálně za picu 🙂 Zkus za ty prachy neco osobitého a podle svého vkusu - to bude lepší volba.

Trochu se nováčka zastanu. Když se ptal poprvé, ve vlákně KOUPÍM, tak jsem to máznul, a napsal jsem m u to. Dotaz chápu, ale zkrátka jej lípnul do vlákna, kde by to nadělalo víc škody než užitku.

Za mne: Frantím má naprostou pravdu, za 30 žádnej zázrak nepořídíš, pokud se budeš držet mainstreamu. Nevím, kde děláš, a co se tam cení, ale třeba by šly sehnat nějaké novodobé Primky z druhé ruky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, ja se nestacim divit! Tohle je forum gentlemanu, ne? Chlapec chce vyhodit 30l za “prvni?” hodinky a nechce zacit jako my s Casiem na ruce.. Nechapu ty reakce - sorry kurva, samy XXmegazavislak!! 
@vsichni vyse maji pravdu. Zadny dokaliceny srot z druhe ruky za 30000. Kup si nove pekne Longines, Eterna, Squale. Pekne prijemne znacky. Nepotrebujes mit sunty Brejle polorozpadly za ty prachy. Poterbujes neco peknyho - hrdyho samo na sebe - funkcniho - a ne tak vyzyvavyho - kdyz nemas kilo X dve na novy, sorry. Neco co je pekne, jiste samo sebou a na nic si nehraje! A ty si taky na nic nehraj.. Vyse Ti to napsal Frantik, mel svatou pravdu od A po Z. Diky. 

Howgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak prvý krát počujem, že si niekto chce kúpiť hodinky na to, aby niekde zapadol. Doteraz som sa stretol len s totálnou ignoráciou u väčšiny ľudí 😃

Osobne by som sa vykašľal na to, čo povedia iní ľudia a kúpil to, čo sa mi páči a na čo mám peniaze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Diablo1st napsal:

Inak prvý krát počujem, že si niekto chce kúpiť hodinky na to, aby niekde zapadol. Doteraz som sa stretol len s totálnou ignoráciou u väčšiny ľudí 😃

Osobne by som sa vykašľal na to, čo povedia iní ľudia a kúpil to, čo sa mi páči a na čo mám peniaze.

Diky, asi tak 👍👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď se Ti hodinky líbí a nebo si je kupuješ jen aby si se někomu vyrovnal a to není dobré. Pokud se Ti líbí a chceš si udělat radost tak si nějaké kup. Kup si takové na které se finančně cítíš a na rovinu než mít dodrbaný brejtle vo asfalt tak si kup klidně nový nebo lehce jetý seika ( třeba ). Pokud Tě to chytne za rok je prodáš, něco přidáš a koupíš si něco lepšího a nebo zjistíš, že Ti seika úplně stačí 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...