Přejít na obsah

Second hand "social status" hodinky do práce - jaké?


DanD

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 14 minutami, Teatime napsal:

Patří, no; čtrnáctky. Měly by mít pokličky - ale ty se kradou...

Jedny Volvo quartzky jsou uvnitř :)

Já byl před časem u tuším ještě AutoHase, a ten tam měl hodinky Volvo mezi bundama, čepicema, tužkama atd. Ale nestudoval jsem je, tak nic nevím a jen mne to tak napadlo 😄 Já mám ručičkový vlevo do rychloměru 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, shewcza napsal:

Moc to hrotíš, ať si koupí za svoje peníze každý co chce. To že si za to někdo koupí Seiko nebo Casio taky nic nevypovídá o vkusu, protože jsou i dost hrozný kousky ve stájích tradičních výrobců.

bingo. Clovek se seikama nebo casiama muze byt blbec a je jedno, jestli prave ten jeho vkus je dobry..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jaře jsem tady kupoval pěkný Colty za pětatřicet, takže i ty Brajtle by se sehnat nechaly. Kromě toho mám i Hydroconquesty. Ale jako jediné hodinky do kanclu a k obleku bych asi zvolil nějaký společenštější model. Případně ty Aikony od ML.

Nicméně když člověk vidí Langmajera se Sumama, Matáska s Oris 65, Rodena s Laco nebo libolvolnou celebritu s Apple Watch, tak si uvědomí, že těch možností je daleko víc. Nakonec nejdůležitější je nosit je sebevědomě, to pak člověku projde i sebevětší veteš. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, shewcza napsal:

Moc to hrotíš, ať si koupí za svoje peníze každý co chce. To že si za to někdo koupí Seiko nebo Casio taky nic nevypovídá o vkusu, protože jsou i dost hrozný kousky ve stájích tradičních výrobců.

Respektuji tvuj nazor ale asi z 200% s nim nesouhlasim. Kazdy to mame jinak. At jde o jakykoliv model, na hodinkach vzdy uvidim radeji napis Seiko nez treba Gant. A muze to byt nejhnusnejsi Seiko sveta. Doufam, ze takto to ma tady vetsina fora. Ale rikam, 1000 lidi tisic chuti a spol.. Howgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Postal80 napsal:

Respektuji tvuj nazor ale asi z 200% s nim nesouhlasim. Kazdy to mame jinak. At jde o jakykoliv model, na hodinkach vzdy uvidim radeji napis Seiko nez treba Gant. A muze to byt nejhnusnejsi Seiko sveta. Doufam, ze takto to ma tady vetsina fora. Ale rikam, 1000 lidi tisic chuti a spol.. Howgh

Já to tak teda nemám, ale nikomu to neberu. Klidně budu nosit hodinky Lacoste (nebo cokoliv jiného si dosaďte), když budou zpracováním jako GS. Obráceně nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...