Přejít na obsah

Potrebuju seika a nevím jaký...rychlá akce - poraďte prosím ;)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty jsi zkušený člen a víš, jak je to s nákupem - buď srdíčko a nehledět na peníze, nebo rozpočet a kompromisy :) já měl na Seika skoro vždycky smůlu, asi mi nejsou souzeny, ale můžu ti říct, že Suma u mě stále vedou, i přes papírovou velikost jsou na nošení super. Měl jsem krátce i SPB053, a i ty se nosily skvěle. A pak jsem málem koupil SPB79, ty jsou na ruce doslova blahodárné a proti Sumům mi přišly zase o level výš. Když se dívám na ofiko ceny, tak rozdíl Sumo vs SPB079 je necelé 2000kč. Když bych měl záměr kupovat nové, tak bych neváhal a ty 2 litry si příplatil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě se třeba naopak líbí, na obrázcích jsou i s černým cifrem, což by mohlo byt o dost lepší. Nicméně ale nemaj strojovnu se 70h rezervou...toho bych se fakt držel, to bych já velmi ocenil...utekl jsem k vůli výdrži do baterek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uuu tak to se omlouvám a sypu popel na hlavu... jsou fakt dobrý.. mě se líbí.

Edit: pokusil bych se sehnat ty černé..ale vím ,že se zelená hodně členům líbí ;) to už je o vkusu.

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, xbraj19 napsal:

Ty poslední mají nižší řadu strojku (Alpinisti a Suma maji 70h rezervu). Mě na nich vadí jiný odstín lumi na indexech a na ručičkách. Takže radši ty klasické Alpinisty.

ony ty číslice ani nejsou lumi, svítí pouze body na okraji ciferníku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, tento design mne teda neupoutal, těžko zvolit, který ze tří cifrů mi připadá nejohavnější

mě se nejvíc líbí ty prischerné MM200, to úplně hladí po duši
(ale i tam bych vyměnil hodinovou ručičku, tyhle šipky fakt ne) 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...