Přejít na obsah

RUCE & ručičky.


emef

Doporučené příspěvky

Někteří z vás už jste to zaregistrovali, ale třeba by to mohlo zajímat i ty, který nechoděj do sekce o botách, nožích a vtipech. I když todle je taky takovej vtip.

Na starý chronokolena jsem se rozhod, že se stanu youtuberem. Nebo se o to minimálně pokusim. Honilo se mi to hlavou asi rok, ale pořád jsem doufal, že přijde někdo mladší, fotogeničtější a slovním projevem nadanější než já. To se bohužel nestalo, tak jsem se postavil před kameru sám. Ve zmiňovanym vlákně v ostatní diskusi už jsme o tom něco probrali, ale narcisticky jsem se rozhodnul, že chci mít svoje vlastní vlákno, kam mi můžete napsat, co bych tak s tim a se sebou měl dál dělat. :) 

Jsem otevřenej každýmu názoru, jak řikám, dělám to poprvý, vůbec to neumim, nějakou vizi sice mám, ale třeba ji za pochodu přehodnotim.

Nicméně mám pocit, že to tady chtělo trošku proluftovat. :D 

 

Upraveno uživatelem emef
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já ti něco povím a to tě zákonitě musí potěšit. To, že na to čučím já a líbí se mi to není zas tak překvapivé, přece jen jde o hodinky že jo :D navíc ten pohled na hodinky máme takový podobný, respektive mi to tak alespoň přijde a přišlo mi to tak i vždy u nějakého piva. Že se s tebou vždy fajn kecá je taky fakt  - myslím, že i něco ala talking watches bys do svých videí mohl zakomponovat, byť to není nic nového. Líbí se mi ten uvolněný přístup, vyjadřování a že to není jen o datech, protože toho si člověk najde tunu, ale nějaký příběh spjatý s hodinkami, to je přesně to, co mám nejraději.
No ale zpět na začátek, nejen, že na ty videa čumím já, ale ona na to se mnou kouká i má žena a dokonce jí to baví, zasměje se u toho :default_ohmy: věř mi, větší pocty se ti dostat nemůže :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to taky moc baví než koukání na zahraniční stejná videa. Paráda, jen tak dál! Rybníček v tomhle prostě bude malý, ale až si uděláš Patreon tak když ti každej pošleme kilo, máš na hodinky za desítky tisíc a můžeš nám je pak představovat, soutěžit, můžeš zkusit nějaký šílený hodinky na který nikdo z nás nemá koule a tak :D Jsem zvědavý kam se to dostane, ale zatím paráda a co aktuálního stavu ideální sledování, snad nepolevíš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jú, sem se k tomu dostal až teď a taky zdravim vole, bylo mi ctí pomoct ti s tvym probouzejícim se chronomagorstvím:)
 Jinak dost dobrý, děláš to výborně. Přidávám do odběrů, teď koukám, že se zařadíš do vybrané společnosti Shaun the sheep, Mr. Bean a Simon's cat. Gratuluju!

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Bells napsal:

ona na to se mnou kouká i má žena a dokonce jí to baví, zasměje se u toho :default_ohmy: věř mi, větší pocty se ti dostat nemůže :)

Tak to že ženu pozdravuju a až se nám to zase trochu rozvolní a vyrazí ven moje žena, může se zastavit na natáčení :D 

před 6 hodinami, Žigi napsal:

až si uděláš Patreon tak když ti každej pošleme kilo, máš na hodinky za desítky tisíc a můžeš nám je pak představovat, soutěžit, můžeš zkusit nějaký šílený hodinky na který nikdo z nás nemá koule a tak :D

Asi bych si spíš dřív koupil SW na stříhání, kterej mám v trial verzi jenom do prosince :D a pak nějaký normální světlo. Jsem si zas našel koníčka, kvůli kterýmu právě nebudu mít na hodinky prachy :) 

před 3 hodinami, Micey napsal:

Jú, sem se k tomu dostal až teď a taky zdravim vole, bylo mi ctí pomoct ti s tvym probouzejícim se chronomagorstvím:)
 Jinak dost dobrý, děláš to výborně. Přidávám do odběrů, teď koukám, že se zařadíš do vybrané společnosti Shaun the sheep, Mr. Bean a Simon's cat. Gratuluju!

Jako zasloužilo by si to dát 8 u Jelínků, ne že ne. :)

 

 

Jinak díky všem moc za podporu, dělá mi to dost radost!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, emef napsal:

Tak to že ženu pozdravuju a až se nám to zase trochu rozvolní a vyrazí ven moje žena, může se zastavit na natáčení :D

To jsem teda dopadl...že bys třeba napsal, až se to rozvolní, tak dáme pivo, ale to nééé, ženu na natáčení by chtěl :D mno jo chápu, ona je mnohem hezčí.

btw: jak čtu dál o programu na stříhání, zkus schválně DaVinci resolve, je to zatraceně hodně nabyté (zhruba premiera a aftery od Adobe v jednom) a komplet free

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...