Přejít na obsah

RUCE & ručičky.


emef

Doporučené příspěvky

Já se původně nechtěl vůbec vyjadřovat, pač k něčemu podobnýmu bych sám neměl odvahu... No první díl se mi líbil, druhej ještě víc - přesně v tohle jsem doufal, že se to "zvrhne": rozumnej mix faktických informací o hodinkách a k tomu osobní příběh a pocity. To by mohla bejt cesta. Takže držím palce, těším se na další díl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 622
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jedna za tejden určitě ne, ono je to fakt časově dost náročný. O to by ale ani tak nešlo, člověk i obětuje večerní koukání na bednu za stříhání, ale spíš abych mohl o něčem fakt trošku rozumnějc promluvit, musím to mít aspoň chvilku na ruce. Ten tejden mi připadá minimální, aby tam byl ten mix faktů a pocitů, jak píše M.K.

Už jsem to tu někde řikal, nerad bych se dostal pod tlak, že musim něco natočit, jenom protože je například čtvrtek. To by byla za mě cesta do pekla, protože než něco dělat z donucení, to radši nedělat nic. :)

zatim jenom můžu říct, že mám teď na příští tejdny v hlavě jeden díl spíš kecací/pocitovej, jeden úplně mainstreamovej a jeden spíš lahůdkovej. Tak uvidíme, jak se to vystříbří. :)

Plus teda držim prst na pár spouštích, že bych něco pokoupil. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, emef napsal:

Na pravidelnost vám sere bílej tesák. :)

Každopádně tady máte nový povídací video. Dneska tam těch živejch hodinek moc neuvidíte. Ale snad to neva. Co takovej obsah?

 

 

Skvělý! 😊 Díky za chrono-vzpruhu! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to na p*d ! 2 tyzdne sa snazim sam seba presvedcit, ze ziadne fliegre nepotrebujem, a ked uz, tak to nemusia byt prave tie od Laco... A do toho prides ty s novym videom a cela moja snaha je prec 😀

Pokracuj vo videach, robis ich dobre 😉

 

Upraveno uživatelem pato31681
doplnenie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...