Přejít na obsah

RUCE & ručičky.


emef

Doporučené příspěvky

před 22 minutami, villain83 napsal:

Pane kolego, ja z tech tvejch postu v kazdym druhym vlaknu mam spis pocit, ze jsi to prave ty, kdo ma potrebu se ke vsemu vyjadrovat... 

V kazdym druhym vlaknu?? V kazdym druhym vlaknu??? Haha x aha. Po peti letech aktivne a deseti jako ctenar - 430 prispevku, evidentne jedu bomby !!! No tak mi prosim napis osobne kde treba?? A to ze mam doma kde co, ..a vis co? Radeji nic!


@Matousi jeste jednou promin, skvela videa, drzim palce. Odber jsem ti dal. Jen tak dale pane!! Dobra prace👍 velke diky

Upraveno uživatelem Postal80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 44 minutami, Kid_A napsal:

- Proc jsou moonwatche lepsi nez vsechny ostatni hodinky na svete

:D tohle by mohl byt rovnou nazev dilu :D 

dily sleduju s ruznym odstupem, ale ac se na zapesti mihly, myslim, ze o moonech Matous este nemluvil, ze? ale verim, ze si dava na cas a pomalu piluje scenar, protoze kdyz hovoris o njelepsich hodinkach na svete, tak to musi byt nejlepsi dil, ze!

taky se na moony moc tesim. prosimte jen mi dej echo alespon mesic predem, at si je stihnu nekde za levno koupit, protoze az vyjde dil o moonech, ceny zas vyleti jeste o kus vyse... vsak divejte co udelal hned prvni dil s alpinistama :D 

 

ps. jo a uz se tez tesim na rozhovory s rukama a rucickama. a zacal bych s @Kid_A - kdyz vidim jak perli pri vytvareni temat pro dalsi dily, bude to urcite skvely rozhovor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, Anela napsal:

:D tohle by mohl byt rovnou nazev dilu :D 

dily sleduju s ruznym odstupem, ale ac se na zapesti mihly, myslim, ze o moonech Matous este nemluvil, ze? ale verim, ze si dava na cas a pomalu piluje scenar, protoze kdyz hovoris o njelepsich hodinkach na svete, tak to musi byt nejlepsi dil, ze!

taky se na moony moc tesim. prosimte jen mi dej echo alespon mesic predem, at si je stihnu nekde za levno koupit, protoze az vyjde dil o moonech, ceny zas vyleti jeste o kus vyse... vsak divejte co udelal hned prvni dil s alpinistama :D 

 

ps. jo a uz se tez tesim na rozhovory s rukama a rucickama. a zacal bych s @Kid_A - kdyz vidim jak perli pri vytvareni temat pro dalsi dily, bude to urcite skvely rozhovor

@Anelahaha, ja myslel, ze te spis chytne dil "ceska remenarska skola" 😅👍😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 12. 2020 v 11:54, emef napsal:

Díky bratři!

Vezmu to popořadě. :)

1) ohledně osvěty už jsem dostal vícero tipů i od nejrůznějších nehodinkovejch kamarádů, co se k mýmu kanálu dostali a nečekaně i je to baví. Takže nad tim teď přemejšlim trošku komplexnějc, protože těch úhlů pohledu je tam na vícero dílů. Takže něco bude!

2) Talking Watches počesku bude! Už jsem to psal víckrát, to je ten můj ultimátní cíl, kam se chci dostat, ale nejdřív jsem si řek, že to musim trošku technicky a projevem vychytat sám před kamerou, aby to nebylo fiasko, až se tam posadíme ve dvou. Ono to nazvučení, svícení a tak, všechno potřebuje nějaký know how, čas a asi i nějaký prachy, takže postupně. Přes den chodim do práce, večer se věnuju rodině, po nocích studuju. :D Ale jo, souhlas, to chceme všichni! :)

3) Určitě dobrej tip dát příště nějaký notoricky z ámý hodinky vedle, aby si člověk udělal představu. To mi nějak nedošlo. Ale až budu něco ukazovat příště, dám nějakej referenční kus. Něco tu na to snad vždycky najdu. :D

4) Ad Nosíme hodinky nebo jiný party – já to vítám! Každá skupina, která se věnuje nějakym způsobem hodinkám, je dobrá skupina. Ať si každej najde svoje. Ať se v NH řeším mainstream značky a tady třeba HH. Lidi jsou v různejch fázích znalostí, maj různý rozpočty, různý požadavky i vkus. Rozhodně nechci shazovat lidi, co si jako první hodinky koupěj Wengery nebo něco takovýho. A úplně stejně se všichni musej nějak živit. Třeba si taky za rok otevřu eshop s Dieslama, abych měl peníze na videotechniku a APčka. :D 

Matouši, zlepšuješ se. Díl od dílu jak projevem, tak technicky.  Díky. Držím palce do dalších Tvých počinů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk tu 2 dny neni a vono se to tu ještě dohádá. :D

Co se hrnku týče, ženu tam taky vždycky hrozně sere a než to dám ven, musim 90 % hrnkovejch záběrů vystříhat. Tak jí pošlete kytku, že toho není víc. :D jinak ale ten hrnek je dobrej jako předělovák. Když se do nečeho zamotám a nevim, jak najednou změnit téma, dám tam hrnek. :) tak a teď jsem vám prozradil zásadní tajemství úspěchu.

Bych vám nasdílel seznam mejch témat na díly, ale to by pro vás pak nebylo žádný překvápko. :) ale můžu aspoň naznačit, že bych chtěl ještě do konce roku udělat (kromě aktuálních Hamiltonů, co mám, a nějakejch levnejch řemenů, to ale ještě nemám promyšlený) takovej můj osobní výběr toho nejlepšího, co se letos v chronosvětě urodilo. Zásadní modely a tak. To ale taky nemám ještě úplně přesně domyšlený a hlavně jsem zjistil, že některý hodinky, který jsem tam chtěl mít, už vyšly loni, takže to musim celý dost ještě prozkoumat. Naštěstí už mám dovolenou, tak můžu studovat. Nicméně kdybyste mi chtěli dát tipy na skvělý letošní hodinky, dávejte! Neřikám, že se do mýho výběru dostanou, ale vyšleo toho tolik, že je snadný na něco zapomenout.

Moony si potřebuju taky trošku promyslet, protože těch videí o nich je YT asi bambilion a nerad bych dělal další stejný. Hledám nějakej twist, ale předběžně vim, že by to mohlo bejt asi až někdy kolem února nebo března – to budem nějak slavit pětiletý výročí :)

Jo a co se talking watches týče, hrozně rád bych před kameru dostal nějaký známější lidi, co v tom jedou s náma. Předvýběr už mám, s někym jsem se už i bavil, akorát teď řešim hlavně to, jestli to budu celý dotovat ze svýho, nebo na to najdu nějakej udržitelnej model, abych mohl zaplatit kameramana/zvukaře a jet to ideálně na 3 kamery/foťáky, velký světla a dobrej zvuk. To je ta kvalita, o který mluvim a kam bych se chtěl dostat. :) nebo se to prostě naučim svítit a zvučit sám. O což se nějak pokoušim teď, ale trvá to dlouho. Vám řikám, to by bylo, aby se v roce 2021 nestal z hodinek mainstream! :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tema letosnima zajimavejma novinkama, prihreju si svoji polivku a napisu ten petidenni Oris.. prijde mi to jako jeden z prvnich mainstreamovejch vyrobcu, kterej vzal Eta-krizi a vyvoj strojku z gruntu. Desetiletej servis, pet dni, antimagnet a tak, vlastne za jeste dobry penize. Tip:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matouši parádny diel 👍

Osobne som už s lacnými remienkami skončil. Neoplatí sa to. Nato, Zulu a podobné nenosím, lebo rozširujú hodinky na ruke, čo sa mi nepáči. Gumové remienky som skúšal rôzne od lacných po Hirsch Pure a nesadol mi ani jeden.  Najviac nosím origo ťah, alebo kožený remienok, ktorý som si nechal vyrobiť na mieru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Diablo1st napsal:

Matouši parádny diel 👍

Osobne som už s lacnými remienkami skončil. Neoplatí sa to. Nato, Zulu a podobné nenosím, lebo rozširujú hodinky na ruke, čo sa mi nepáči. Gumové remienky som skúšal rôzne od lacných po Hirsch Pure a nesadol mi ani jeden.  Najviac nosím origo ťah, alebo kožený remienok, ktorý som si nechal vyrobiť na mieru.

 Gumu zkus tuto: https://www.bartonwatchbands.com/collections/elite-silicone-quick-release

Za 20$ fakt super. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, máte pravdu, že je lepší si připlatit za ty strapy, já mám osvědčený MKS, C&B jsem něco měl a teď jsem zkoušel i Geckotu. S tou gumou budu muset nějak prolomit, na ty Bartony jsem už koukal víckrát, tak se tomu asi nevyhnu. :)

Jinak jste mě teda dost překvapili, že jste si na základě mýho vyprávění pořídili hodinky 😲 to abych si dával víc bacha na to, co řikám. :)

Ty Bulovy si musim nějak nastudovat. Nějak šla tadle technologie mimo mě. Jako vypadá to hezky, ale se mnou to úplně nic moc zatim nedělá. Ale tak uvidíme. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pěkně od začátku - včera večer jsem si pustil první díl. A jako fakt dobrý. Máš hned od začátku zvládnutou kvalitu videa, což je určitě základ. Líbí se mi neformálnost projevu, hlavně v závěru, kdes prostě vylil svoje první pocity před kamerou :D Na to musí bejt koule a to já bych neměl. Trochu mě tam rušily ty střihy. Nevím jestli to byl záměr, nebo jen odstranění hluchejch míst, kdys zrovna přemejšlel co řekneš, ale na druhou stranu určitě lepší než poslouchat 100x "eeeemmmm", příp. takový ty univerzální průpovídky typu "vlastně", "v podstaně", apod. Takovejm těm klasickejm "joutuberům" se vyhejbám, pár jich, který se mi ze začátku líbily, nakonec sklouzli do trapnosti, ale tohle si i s ohledem na téma pustím. Tak další díl večer. Držím palce! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...