Přejít na obsah

RUCE & ručičky.


emef

Doporučené příspěvky

Matouši už jsem ti to psal na Fb, líbí se mi co děláš a těšim se na každý další díl ale co mne pokaždý trkne je,, čus- šlus " a mávačka pravačkou bez hodinek. U posledního dílu jsi mi udělal radost- levou Matouši, levou....
Jinak pro mne letos top MODRÝ Tudor bb58

Gesendet von meinem E6633 mit Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 622
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Něco na zvážení z novinek 2020:

Sinn U50 - tool woče v normální velikosti si zaslouží pozornost. 

Sinn 105 - to spíše na zvážení. 

Fortis Flieger F43 - je to prvotina nového majitele. Nové směřování značky, nová spolupráce s Kenissi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marine Nationale jsem nezkoušel, neb nemám nějak důvěru k tomuhle typu zapínání, přijde mi to divný. A jak nosim hodinky volnějc, tak by mi skoro přišlo, že se mi to musí rozepínat.

Střih u prvního videa byl příšernej, to vim. Respektive až když jsem se natočil, tak jsem zjistil, jak moc to musim sestříhat, aby to přesně nebylo plný nějakejch přeřeků a nedožvejků. Ale kdybych to měl přetáčet, tak nedám nikdy nic ven. Tak jsem si řek NASRAT a že to prostě zkusim vychytávat v průběhu. Tak sorry :)

Jinak co se týká těch tipů, tak se zatim docela potkáváme, i když ale samozřejmě mám pár výhrad. :D Ale zatim nebudu spoilovat, uvidíme. Studuju to. Je toho celkem dost.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S emefem se neznáme, ale normálně se mi o něm zdálo.

Stěžoval si, že by potřeboval do nějakého videa natočit něco jako malou povodeň, ale že na to má v rybníce u svého mlýna (jižní Čechy samozřejmě) moc málo vody. Já mu říkal, že je to v pohodě, že mám u sebe vody dost (taky jsem totiž byl majitel jihočeského mlýna a rybníka), že mu bez problémů upustím a že mám té vody tolik, že mě ještě bude prosit, abych už přestal.

Co se týče 2020 hodinek - nová generace MM200 se zdá se celkem povedla.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo bo fajn pravidelne neco rict o novinkach takove to letem svetem a urcite bych zaradil ..levne a fajn, stredni trida rozumna volba a top cena, ale srdce si porucit neda ... povidani o levnych vecech (hodinkach, remenech...) me nebavi pokud nejsou  prekvapive v top kvalite...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pustil jsem si včera poslední díl a teď si říkám, jakou cestou se chceš dál vydat. Tyhle levný "šunty" mně do kanálu o hodinkách, kde na ruce vystrkuješ moony, nesedí. Ten kanál si to nezaslouží. Jo, co by mě třeba zajímalo, je recenze toho Isofrane. Chtěl bych ho na monstra, ale nějak nejsem schopnej pobrat tu cenu :) Ale já vím, ono se to řekne... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hezký, že se vám někomu o mně i zdá. :D

Hele, dobrej point s těma levnejma věcma, asi na tom něco bude, Promyslim pro příště. Zkouška, no. :)

Jinak jsem dal hlavu dohromady a mám tady pro vás výběr mejch zásadních objevů letošního roku. Určitě jsem na něco zapomněl, určitě jsem něco možná přestřelil, ale co má člověk dělat sám doma takhle celý svátky, žejo. Tak dávejte feedback. A jinak přeju pěknej novej rok, bratři (a sestry?)!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 12. 2020 v 22:40, Radik napsal:

jakou cestou se chceš dál vydat. Tyhle levný "šunty" mně do kanálu o hodinkách, kde na ruce vystrkuješ moony, nesedí. Ten kanál si to nezaslouží.

To jsou zas pro jednou snobske kecy, boze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 12. 2020 v 11:28, dr.sphinx napsal:

S emefem se neznáme, ale normálně se mi o něm zdálo.

Stěžoval si, že by potřeboval do nějakého videa natočit něco jako malou povodeň, ale že na to má v rybníce u svého mlýna (jižní Čechy samozřejmě) moc málo vody. Já mu říkal, že je to v pohodě, že mám u sebe vody dost (taky jsem totiž byl majitel jihočeského mlýna a rybníka), že mu bez problémů upustím a že mám té vody tolik, že mě ještě bude prosit, abych už přestal.

Co se týče 2020 hodinek - nová generace MM200 se zdá se celkem povedla.

 

😁 Mrkni do snáře. Třeba vás čeká slibná budoucnost na Jihu (hodinková, samozřejmě). 😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klip - Nejlepší hodinky roku 2020 🙂 Málem jsem si cvrkl do textilu 🙂 Děláš to chlape dobře. Ať se v novém roce daří

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, emef napsal:

To je hezký, že se vám někomu o mně i zdá. :D

Hele, dobrej point s těma levnejma věcma, asi na tom něco bude, Promyslim pro příště. Zkouška, no. :)

Jinak jsem dal hlavu dohromady a mám tady pro vás výběr mejch zásadních objevů letošního roku. Určitě jsem na něco zapomněl, určitě jsem něco možná přestřelil, ale co má člověk dělat sám doma takhle celý svátky, žejo. Tak dávejte feedback. A jinak přeju pěknej novej rok, bratři (a sestry?)!

 

 

Sssssuper díl! S odbornou porotou se nediskutuje, proto přijímám všechny nominanty s pokorou! 😊 Byla tam pro mě spousta překvapení. Constanty a Bulgari mě nadchly! Potápky - nominanti - skvělý! Moc díky za Tvou práci! Budu se těšit na další díl! PF 2021!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za další díl. Kupodivu mam i jedny z vítězných, což připisuji úspěšnému lobovani před vydáním videa!

Nesouhlasím s tím, že "když máš moony, nemůžeš si koupit levnej remen na zkoušku nebo na jiný hodinky". Levný a pěkný hodinky má kde kdo a nemusí na ně hned dávat řemen za bůra. Když tam budeš prezentovat lidově dostupnější kousky, tak třeba taky pretahnes pár lidí od DW a podobných sajrajtů na naší temnou stranu.

A btw, pěkný nový rok všem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, ggrand napsal:

To jsou zas pro jednou snobske kecy, boze.

Všechny hodinky co mám považuju svym způsobem za snobárnu. Pokud se tady obecně ohrnuje nos nad levnejma módníma značkama hodinek, tak mě jen zajímalo, co chce @emef do budoucna na svym kanále prezentovat. Souhlasím co píše @farkyostrava "pokud nejsou překvapivě v top kvalitě". Nebo to bude kanál o levnejch hodinkách a řemenech z Aliexpressu? Teď fakt nevím jestli jsem na fóru gentlemanů nebo snobů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to chapu tak - co Moony od Bulovy? Hodinky v bratru +- 15l a ohrnuje snad nekdo nos?? Jasne nejde o zadnou modni znacku.. Nebo co jim chcete kdo vycitat..?! Kolik tady maji fandu! Ja osobne je mam jako peknou dvojku ke klasickym Moonum. @ozvaly se tady hlasy po recenzi neceho vsem dostupneho, co by i dalsi “nevedome” pretahlo na nasi temnou stranu. ( mimochodem to bylo moc pekne receno :) ) - navrhuji do recenze Bulovy Moonwatch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potápky – výběr sedí jak hrnec na prdel :smile_anim:. Seiko potápek – stopnu si video a koukám na ty béžovky, hmm neznám je, mě se snad i líbí... tak jsem rád, že nejsem divnej :D 
Každodenní kategorie asi není pro mě, nevyberu si... Ale dobrý postřeh nového barevného trendu. 
Baterky, jednoznačně dobrý a jasný výběr. Chronoooo, tam to bylo bráno hopem :crybaby:
Na slovo "luxusní" jsem alergický, ale na Bulgari Octo.................. steel (tvl, dlouhej název) je radost pohledět. 

A za rok bude vyhlašování v Lucerně, jo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...