Přejít na obsah

RUCE & ručičky.


emef

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já se přidám s velmi kladným hodnocením, Matouši. Odpoledne u nás padá sníh, tak jsem šel na procházku se psem do lesa, vrátil se, udělal si kafe a na noťasu si pustil několik dílů Ruce a ručičky a byl to moc fajn relax 😉. Líbí se mi, že si občas odskočíš slovem a krátkým záběrem od hodinek třeba k oblékání, stylu obecně, apod.. Hezky udělané, určitě budu sledovat dále a fandím ti! Radek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, nechci tlacit na pilu a tocit, jenom aby toho bylo co nejvic. Takze proste kdyz to nepujde, tak to nepujde. Napady a elan jsou, jediny s tim casem, no. A v blizky dobe nam doma jeste prituhne, tak uvidime. :) kazdopadne diky vsem moc a zkusim davat bacha na ten jazyk. Kdyz vono mi to tak vzdycky nejak padne... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při sledování posledního dílu si vedle mě manželka četla knihu. Po skončení prohlásila "To bylo dobrý.". 😎

Musím se přiznat, že už jsem taky párkrát kontroloval vlákno, zda už náhodou není další díl. 😁

Je to pecka. Hltat youtube channel o hodinkách v mateřském jazyce, s českýma jokama, to je prostě boží.😁 Držím palce a těším se na další.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, já si trochu (ale fakt jen trochu) rejpnu... tenhle díl asi nebyl pro "nás". Tím myslím, že ten, kdo tě sleduje, tak už asi nepotřebuje vysvětlit důvody, proč nosit hodinky. 
Já bych byl raději pro směrování k videím přímo o hodinkách... tohle je jen omáčka pro "Mudly" a žádný knedlík :) 
Díly o Alpinist a Khaki jsou supeeer – je to o hodinkách, je tam i povídání o historii... Vyhlášení hodinek 2020 bylo taky super, to mě bavilo, díl je prostě pro "nás" co máme rádi hodinky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, rozumim. Já nad tim ale přemejšlim tak, že kdybych dělal obsah jenom "pro nás", tak tam bude 200 subscriberů a nikam jinam se nikdy nedostanu. Mám reakce od lidí, který hodinky zatim vůbec neberou, že se koukaj, protože je to něco novýho a snad iobčas vtipnýho. To je ta cesta, kudy bych chtěl jít. Dělat obsah, ze kterýho se chronolidi nic moc novýhonedozvědí, ale přijde jim to vtipný. Ale taky obsah, kterej bude obsahově mimo chápání běžnejch lidí, ale taky jim tam přijde něco vtipnýho. Recenzí a všemožnejch pohledů na hodinky je na YT bambilion a dělat další tisícej unboxing dělat nechci. Chci do toho dávat nějakej autorskej rozměr.

Jinak jsem teď časově v pekle, tak nedokážu vůbec říct, kdy bude další díl. Témat mám připravenejch víc, ale valí se to teď na mě doma i v práci. Znáte to. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Musím se přidat k pochvale, koukat na kanál o hodinách v čestině je pecka, ještě s tak super moderatorem :) 

Dokonce i přítelkyni se to moc líbilo, asi vidí že nejsem jedinej kdo furt mluví o hodinkách :D 

Jediné co mě mrzí je frekvence ikdyž samozřejmě chápu že vždy není např. čas. Jen konstatuju že už mě nebaví (nebo vlastně baví) koukat na ty stejné videa po osmé (jako jo některý videa jsem tak osmkrát viděl 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...