Přejít na obsah

RUCE & ručičky.


emef

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 622
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 15 minutami, emef napsal:

Já vim, já vim, bylo to dlouhý. :) vysvětlení klasicky na konci videa. Jinak příjemnou zábavu, dneska vážnějc, skoro bez vtipů.

 

 

Blahopřeji k přírůstku a děkuji za další super video! 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak emefe, pořád myslím, že tenhle koncept desetiminutový recenze hodinek je super. Máš to kvalitně natočený, ukazuješ pěkný detaily, to na cz youtubu myslím chybí. A přitom to není dlouhý, aby to začlo nudit a ani krátký, aby se z toho člověk nic nedozvěděl. Nešetři jima ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malo se venujes strojkum. Me by treba zajimalo, jestli jde kazdy den stejne blbe nebo co den, to jinak, realna rezerva natahu...

Prislo mi, ze jsi na tento dil nemel svuj klid, protoze ti v nekolila vetach chybelo slovo. Z kontextu bylo jasne, co myslis, ale tohodle jsem si u tvych predchozich videii nevsimnul. Treba to s tou koncovkou tahu u pouzdra nebylo moc jasne. Celkove ale super video.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tady vezmu nějak náhodně napřeskáčku, ať vás nemusim všechny označovat. :)

Hlavně dík! Je to pěkný, i když to samozřejmě má svoje nástrahy. :D

Co se týče formátu a hlavně dýlky, tak to nějak dopředu neměřim, jedu to pocitově a zatim to docela vychází. Určitě bych mohl jít víc do hloubky, akorát mám pocit, že na YT už je těch všemožnejch hlubokejch a technickejch postřehů tolik, že bych vlastně nepřinášel nic moc novýho. Akorát by to bylo česky, no. :) plus teda já vůbec netušim, kolik mi který hodinky dělaj do plusu nebo mínusu. To moc nehrotim. A stejně tak nehrotim přesnou rezervu. Mám to celkem vypozorovaný u Alpinistů nebo Moonů, ale to proto, že ty hodinky mám spoustu let. Za tejden nebo měsíc toho človek takhle dopodrobna moc nevysleduje. Akorát z těch hodinek dostane nějakej pocit. A právě o tom pocitu bych chtěl mluvit. Dávat hodinkách spíš kontext nošení než nějakej technickej popis. To proto se kanál jmenuje RUCE & ručičky. Ty ruce jsou tam důležitý a taky je důležitá tečka na konci. Ta symbolizuje nějakej příběh, kterej za tim je. Já vim, je to možná moc filosofický, ale dává mi to nějaký koleje, koncept.

Jinak tenhle díl jsem dělal dost pod časovym tlakem, měl jsem asi hodinový okno, kdy jsem byl doma sám, takže jsem některý pasáže nejel devětkrát, jak u některejch dalších videí. :D budu si na to dávat bacha, ale prostě nejsem profi spíkr a nezbejvá mi než jenom doufat, že se to jednou nějak zlomí. Protože je to hrozná bolest zapnout nahrávání a koukat se do toho mrtvýho objektivu a nic :)

Dejte tipy na nějaký hodinky, na který bych se měl mrknout. Něco, co jste ještě nikde neviděli. Napadá vás?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem to dokoukal a přidávám se k pochvalnejm hlasům.

Sice jsem spíš pro velký želvy a to říkám z pozice někoho, že kdybych byl Indián, tak se určitě jmenuju hubená ruka :)

Ale bylo to celý tak přesvědčivý, že bych si ty miniželvy hnedle koupil.

Myslím, že se postupně zlepšuješ, že ty videa vypadají velmi přirozeně. 

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, emef napsal:

Dejte tipy na nějaký hodinky, na který bych se měl mrknout. Něco, co jste ještě nikde neviděli. Napadá vás?

No když se ptáš, tak bych potřeboval takhle zrecenzovat nový modrý POčka - ideálně 43,5mm i 39,5mm ať se už konečně rozhodnu, jestli do nich mám jít, nebo ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technicka data jsou k dohledani vsude, ale pocity a dojmy nikde na strankach nevyctes. Drz se toho svyho napadu, ma to smysl. Kor treba presnost strojku je kus od kusu a hlavne majitel od majitele rozdilna. Nema smysl se tim zabyvat.

Co jsme jeste nevideli? Co treba Streamlinery od Mosera? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Streamlinery jsem prokaučoval, nestíhal jsem. Ale nabídku se na ně mrknout jsem měl. Třeba příště :D

POčka jsem jeden čas hrozně chtěl, pak mě to nějak přešlo a od tý doby jde nějak potápková Omega mimo mě. Ale myslim, že bych jim měl dát šanci, to je fakt. :)

Jinak dalším ještě jednou dík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...