Přejít na obsah

RUCE & ručičky.


emef

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 21 minutami, Moty napsal:

Hele, vy fakt nemáte aspoň cca "normy" na výrobní úkony? Jak plánujete zisk? Nebo je tak velkje, že +/- 10-20% nákladů neřešíte?

SOrry, možná blbej dotaz, ale Prim nesleduju a zásadně neznám.

díky za eventuální objasnění

Jasně že má každý úkon nějakou normu, to bych ale musel vše oběhat, sepsat, a nevím jestli by se to líbilo nadřízeným. Navíc mám svoji náplň práce, takže by to vypadalo dost blbě při otázce, co dnes děláte, abych odpověděl-sháním informace o normách pro forum  😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@zekon7302@ggrandje mi jasný, že to tu nebudeš psát detailně a ani jsem to tak nemyslel, spíš jsem se podivoval nad tím, když si řekl, že nevíš casy jednotlivých úkonů a upřímně, napsat, celá výroba trvá třeba 26 hodin asi není zásadní tajemství

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Moty napsal:

@zekon7302@ggrandje mi jasný, že to tu nebudeš psát detailně a ani jsem to tak nemyslel, spíš jsem se podivoval nad tím, když si řekl, že nevíš casy jednotlivých úkonů a upřímně, napsat, celá výroba trvá třeba 26 hodin asi není zásadní tajemství

Možná by nějaká časová  jednotka pro jeden kus mohla být nějak uvedena, ale já osobně nemàm informace na serii pouzder, číselníků, ruček, natož hlídat kolegy, kolik strojků zkompeltují a udělat z toho vyfiltrovaný výcuc jednoho kusu. Ale tohle v Emefově vlákně asi není zrovna ideální téma k debatě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pani, som si isty, ze Elton ma pracu normovanu - v dnesnej dobe bez toho nemas sancu urobit profit plan - a to by sa panovi Strnadovi urcite nepacilo. Ale ine som chcel - myslim, ze je super, ze tu mame "spiona", akym je @zekon7302 :) Umozni nam to mat na fore informacie, ku ktorym by sme za normalnych okolnosti urcite nedostali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, miguel napsal:

Pani, som si isty, ze Elton ma pracu normovanu - v dnesnej dobe bez toho nemas sancu urobit profit plan - a to by sa panovi Strnadovi urcite nepacilo. Ale ine som chcel - myslim, ze je super, ze tu mame "spiona", akym je @zekon7302 :) Umozni nam to mat na fore informacie, ku ktorym by sme za normalnych okolnosti urcite nedostali...

Žádný špion, dozvíte se jen to, co můžete. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná videorecenze, pozice dírek v nožkám jsem si nikdy nevšiml, děkuji za tip :)

a takovej detailíček, při záběru na dýnko bych ho nejdřív otřel, na velké TV je tam vidět dost nečistot od nošení, ale jinak super formát videí, líbí se mi ta jakoby inprovizace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak minulé video jsem poplival, až mě to pak trochu mrzelo, směrem k autorovi. Tentokrát to nebylo "funky" jako Yema díl, to mnè osobně nechybělo, ale obsahově výborné. Zkušenosti z nošení jsou jedinou cestou jak sdělit autentický pocit z hodinek a to se tady perfektně povedlo. Za mě nejlepší dil. Palec nahoru a ať je chuť k dslšímu počinu!👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Dez123 No vidíš, jaký jsem prase. Ale tak zase to je aspoň autentický :)

@Violoncello Já dík! :)

@Emiliano Tak napůl, guma dobrá, vzal jsem sailcloth, ten je taky dobrej, ale canvasy jsou takový nijaký. Hlavně to trvalo asi měsíc a půl a stálo to nakonec skoro dvojnásobek :D je to na delší povídání, možná udělám video. :)

@Snekofon autor už je dospělej, tak respektuje názory ostatních. Pohoda :) dík za pochvalu!

@pantauleo tak vono to s těma vtipama neni jednoduchý furt,  žejo. Ale pokusim se zas někdy příště. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych rád vyjádřil podporu a projekt velice pochválil. Je strašně fajn slyšet o hodinkách v češtině. Navíc výběr hodinek se vždy trefil do mého vkusu nebo alespoň jsem se rád o daném modelu dozvěděl. Formát je taky zvolený dle mého ideálně. Možná, ač netechnik a laik, bych uvítal víc informací o strojku. Ale to je skutečně detail a jak píšu, dost pravděpodobně bych více technických informací ani nepobral :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, emef napsal:

@Emiliano Tak napůl, guma dobrá, vzal jsem sailcloth, ten je taky dobrej, ale canvasy jsou takový nijaký. Hlavně to trvalo asi měsíc a půl a stálo to nakonec skoro dvojnásobek :D je to na delší povídání, možná udělám video. :)

To mě zajímá.

Beru od nich převážně gumy. Ty mi přijdou super. Ostatní mi přijdou sdandard. Ani nenadchnou ani nezklamou. Doprava občas vázne, to jo. Ale zatím dorazily vždy a když to při začátku Covidu trvalo moc dlouho, tak mi vrátily peníze. Takže jejich přístup super (za poštu US ani ČR nemůžou). Ale kupuji je po jednom (i s cenou 2 USD za poštu mi cena přijde pořád v pohodě), ať mi to nechytne celník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Emiliano Já jsem teda celkem spokojený i s Canvasem od Bartonu. Gumy jsou za super, a mám i hnědou kůži a také celkem fajn - za ty peníze. Akorát, že se nezužuje ke sponě, což bych preferoval.

Hlavně, chválím jejich Quick Release systém - neměl jsem jediný problém ani po vyprání Canvasů.. U jiných značek - byť levnějších, se mi většinou hodně brzo ten systém vysypal..

 

(Omlouvám se za OT vlákna :-))

Upraveno uživatelem vikinho
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...