Přejít na obsah

RUCE & ručičky.


emef

Doporučené příspěvky

Ďykďyk všeci :)

Jinak co se Bartonů týče, tak se to prostě někde ztratilo, tak jsem jim po měsící psal, zachovali se supr, poslali expresně znova, akorát to vychytali celníci, takže jsem platil něco přes litr za celou tu procedůru. Vojeb. Po dalších dvou tejdnech se mi ztracenej balíček objevil. :D tak to asi tady rozprodám, ať pokreju ztráty.

Jinak jsem si vzal pro sichr náhradní stěžejky a eště že tak. Na jednom řemenu se mi hned jedna vysypala po prvním nandání. Takže prostě zatim jsou dojmy smíšený, dám tomu pár tejdnů nošení, než budu dělat závěry. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 622
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Tentokrát. to trvalo dlouho. Ale nebyl čas, nebyly myšlenky.

Tak se pokusíme vrátit do hry svatym králem, dreamwatches. Prostě Moony, žádný technikcý vykecávačky, ale osobní zpověď zapálenýho chronomagora.

Jakej je váš (ne)splněnej hodinkovej sen? :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Violoncello napsal:

Opět excelentní! Úplně jsem na NĚ dostal chuť! 

tak neváhej, levnější nebudou :D

před 9 hodinami, Radik napsal:

Nejvíc se těším na videa hodinek, který sám mám. Moony jsem sice už posunul dál, ale i tak! To si schovám až budu víc v klidu.

"víc v klidu". je strašně realitvní pojem. Mně ho na pár let přinesly ty Moony, ale už je to zase pryč. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Karussell napsal:

Super díl a díky za něj, po klasických recenzích je to příjemný osvěžení a ty stopky na svatbě jsou 🔝. Těším se na další ikonický kousky!

Na další ikonický se teda asi budu muset znova oženit :D

před 36 minutami, ggrand napsal:

Rad bych video pochvalil, ale tenhle pohled uplne boli a mam z toho cukani v levem oku.

Proč? Todle je moje oblíbený kombo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jéééžiš, čeho si ti chronomagoři nevšimnou. Dobu jsem na to koukal, nejdřív si říkám, že tam jako pne řemen a moc tlačí na stěžejku, pak jsem hledal, jestli ručky chrona nulujou přesně, ale tohle, byť si to jinak řídím taky přesně, mě hledat nenapadlo. Tím spíš s vteřinovkou-minostředkou :)

Hele já Ti někdy půjčím na recenzi Pelagosy, jsem zvědavej co na to řekneš a jestli si tady všimnou toho, co já jsem překousnul, ale pro spoustu lidí tady je to no-go...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkný díl, hodně osobní. Pro mě jsou zatím v podobné pozici Bulovy Lunar Pilot, i když je mi jasné, že většina chronomaníku nad nimi ohrne nos, že to nejsou ty "pravé" Moony. Vlastně je mi to fuk, na měsíci byly prokazatelně taky a Bulova má možná ještě delší historii v letech do vesmíru než Omega, byť v podobě palubních přístrojů. A já už jsem holt ten typ, co se těm nejvíc profláklým modelům spíše vyhýbá. 

Takže díky za video a těším se na další. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 6. 2021 v 12:44, Radik napsal:

Hele já Ti někdy půjčím na recenzi Pelagosy, jsem zvědavej co na to řekneš a jestli si tady všimnou toho, co já jsem překousnul, ale pro spoustu lidí tady je to no-go...

Toby mě teda taky zajímalo, já jsem na tohle dost pes. BB58 zatim po dvou letech dobrý :)

V 27. 6. 2021 v 14:26, T1000 napsal:

Právě se dívám, super 😉.

Už ses dodíval? :D

V 28. 6. 2021 v 7:31, tombas napsal:

Moc pěkný díl, hodně osobní. Pro mě jsou zatím v podobné pozici Bulovy Lunar Pilot, i když je mi jasné, že většina chronomaníku nad nimi ohrne nos, že to nejsou ty "pravé" Moony. Vlastně je mi to fuk, na měsíci byly prokazatelně taky a Bulova má možná ještě delší historii v letech do vesmíru než Omega, byť v podobě palubních přístrojů. A já už jsem holt ten typ, co se těm nejvíc profláklým modelům spíše vyhýbá. 

Takže díky za video a těším se na další. :cheers:

Na mě jsou ty Bulovy moc velký. A stejně – dvoje Moony bych stejně neunosil. Ale chápu. :)

před 3 hodinami, ismit napsal:

ahoj, skvělej díl a musím souhlasit - ten sekundový záběr ze svatby + historka o tom, že kecy o hodinkách vůbec NIKOHO v okolí nezajímají, to jsou pro mě velké hajlajty.

eště že mám vás :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ismit napsal:

ahoj, skvělej díl a musím souhlasit - ten sekundový záběr ze svatby + historka o tom, že kecy o hodinkách vůbec NIKOHO v okolí nezajímají, to jsou pro mě velké hajlajty.

U toho jsem se taky zasmál a žena hodila útrpnej pohled, asi jsem s hodinkama už někdy trapnej 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...