Přejít na obsah

RUCE & ručičky.


emef

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 622
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 18 hodinami, emef napsal:

Lepší bejt trapnej s hodinkama před ženou, než bez hodinek doma sám :D

😀 Zaznělo tam, že děláš do reklamy. Z tohoto sloganu je to úplně cítit 😀. Lepší než klasika: "Měkký chlup z Měcholup!" 😀 

Pořad výbornej, těším se na další hodinky a jím věnované díly. Ať už je to v mé cenové hladině nebo jako Moonwatch úplně mimo, vždy se rád podívám a baví mě to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, dr.sphinx napsal:

Lepší bejt doma s hodinkama sám, než bejt trapnej s hodinkama před ženou :)

neptám se, co doma sám s těma hodinkama děláš :)))

před 19 hodinami, Anela napsal:

presne, tyhle vsuvky a poznatky ze situaci, kdy se stretava svet chronomagora s realitou vsednich dni, mam na tech videich nejradsi :D 

tak příšte už radši nebudu mluvit vůbec o hodinkách :D

před 18 hodinami, T1000 napsal:

Jasně a dal jsem aj like!

Sice se mi moony bytostně nelíbí - safírovou verzi bych asi překousnul, ale povídání a pojetí bylo výborné 👍 

prej překousnul, tss :)

před 2 hodinami, Chronopetr napsal:

😀 Zaznělo tam, že děláš do reklamy. Z tohoto sloganu je to úplně cítit 😀. Lepší než klasika: "Měkký chlup z Měcholup!" 😀 

Pořad výbornej, těším se na další hodinky a jím věnované díly. Ať už je to v mé cenové hladině nebo jako Moonwatch úplně mimo, vždy se rád podívám a baví mě to.

já nedělám rozdíly, mám rád hodinky za 5 i za 100. A mám tu teď pár pánů na holení v různejch kategoriích. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 6. 2021 v 21:54, feldkurat_Katz napsal:

Toz pekne to mas, videl jsem zatim jen asi dve videa, ale zejmena to o Moonwatch je fajne👍

Doufam, ze casem dojde i na dalsi ikony typu Navitimer nebo Submariner😎

To budu muset ještě došetřiit :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 7 hodinami, emef napsal:

Z vesmíru pod moře. Sinn U50 v celočerný verzi. A myslim, že se mi to tentokrát docela vizuálně povedlo. Jsem si hrál s dětma... :)

 

 

Skvělý! Hrátky s legem výborný! Jdu na ně mrknout. Díky! 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Violoncello napsal:
před 9 hodinami, emef napsal:

Z vesmíru pod moře. Sinn U50 v celočerný verzi. A myslim, že se mi to tentokrát docela vizuálně povedlo. Jsem si hrál s dětma... :)

 

 

Video se mi vážně moc líbí! No a ty hodinky? Já nevím. K Sinn jsem měl vždy veskrze pozitivní postoj, hlavně díky 103, 104 a 903 😉 Vždy mě na nich bralo to, co popisuješ. Kromě možné okoukatelnosti, kterou nemůžu posoudit, se mi nelíbí vysoké tělo (ne moje, bohužel) a CENOVKA. Ta mi přijde šílená. Říkal jsem si, díky nepoškrábatelné úpravě by to mohly být dobrý daily hodinky se Selittou, třicet nový, dvacet jetý, ale jo, proč ne 🙂 A pak jsem kliknul na Tvůj odkaz. Neznalost neomlouvá. 

No, svoje milovníky si určitě najdou! Moc Ti děkuji za rozšíření obzorů! 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 6. 2021 v 20:04, emef napsal:

Tentokrát. to trvalo dlouho. Ale nebyl čas, nebyly myšlenky.

Tak se pokusíme vrátit do hry svatym králem, dreamwatches. Prostě Moony, žádný technikcý vykecávačky, ale osobní zpověď zapálenýho chronomagora.

Jakej je váš (ne)splněnej hodinkovej sen? :)

Moc povedené Matouši, už se těším i na to nejnověší video.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matouši, ty videorecenze mě neskutečně baví 🙂 a díky Ti za ně 🙂 Sinn U50 jsou fakt boží, ale asi v ocelovém provedení jsou takové nositelnější a neokoukatelnější, než v té černé variantě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Violoncello Jasně, cena je krapet divoká, to přiznávám, zas ale za to dostaneš fakt něco úplně jinýho. :) Ale jinak ty hodinky nejsou vysoký ani trošku, to pouzdro je fakt hezky udělaný a na ruce sedí pěkně. 11 mm u 500WR potápek je úplnej zázrak, to jiný brandy dělaj oblekovky! :D

@Vit to jsem rád. Tak příjemnou zábavu :)

@(z)denny já díky! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, emef napsal:

@Violoncello Jasně, cena je krapet divoká, to přiznávám, zas ale za to dostaneš fakt něco úplně jinýho. :) Ale jinak ty hodinky nejsou vysoký ani trošku, to pouzdro je fakt hezky udělaný a na ruce sedí pěkně. 11 mm u 500WR potápek je úplnej zázrak, to jiný brandy dělaj oblekovky! :D

@Vit to jsem rád. Tak příjemnou zábavu :)

@(z)denny já díky! :)

Tak to mi jenom přišlo. I u těch 903 byla vizuální výška něco, co mě odradilo od dalšího zájmu. Ale to není a nemá být předmětem debaty. Předmětem jsi Ty! 🙂 Díl se Ti opět povedl! 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, Violoncello napsal:

Tak to mi jenom přišlo. I u těch 903 byla vizuální výška něco, co mě odradilo od dalšího zájmu. Ale to není a nemá být předmětem debaty. Předmětem jsi Ty! 🙂 Díl se Ti opět povedl! 👍

O sobě se můžu bavit doma se ženou. :D pojďme se radši bavit o hodinkách :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, emef napsal:

O sobě se můžu bavit doma se ženou. :D pojďme se radši bavit o hodinkách :)

Máš dobrý, že Ti ještě debatu o Tobě po všech těch hodinkách dovolí. Já jsem doma limitován výběrem témat 🙂 

Jinak jsem mrknul ještě jednou na video optikou představy pohodlí a dávám Ti za pravdu. Vypadají pohodlně. Co mi přišlo zvláštní i u těch 903 je ta špalíkovitost pouzdra z boku, což může vypadat jako velká výška. Nebo taky melu sra..y 🙂 Díky a hezkou neděli! 

Upraveno uživatelem Violoncello
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem na youtube Sinn díl. Pak jsem to nevypínal a jely další (starší) díly. A musím říct, Sinn jsou super, i když určitě raději bych ocelovou verzi než pvd. Ale když tam skočil starší SARB017 díl, šly Sinny do háje, a i když pominu značný cenový rozdíl, Sarby017 Sinn úplně vytlačily z hlavy. 

Videa jsou super, vždy se těším na další. Snad Matouše potěší i to, že u mě nepadají staré díly do propadliště dějin, ale rád se kouknu i na ně, podruhé, potřetí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...