Přejít na obsah

RUCE & ručičky.


emef

Doporučené příspěvky

@emef k tomu BVLGARI, moje domnenka je, vzhledem k tomu, ze je to italska firma a v latine pro velke U a V je stejne pismeno, tak se to cte bulgari a je to proste takhle napsany jakoze italska "designovka". Ale treba me nejaky zkuseny latinik opravi :-) Jinak videa super 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 622
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Octa jsou z mého pohledu nejhezčí variace na Gentovu práci vůbec. 

Všiml jsem si jich před pár lety, když sem viděl v chronoshopu bazarovej kousek a občas nad fotkami zaslintám dodnes... https://www.chronoshop.cz/bulgari-octo-finissimo-blue-italy-limited-edition-komise-420190067

Co se týče výběru materiálů a komplikací, kam se hrabou sportovní Rolexy. Je libo ultratenký pouzdro a do něj mikrorotor? Minutovou repetici nebo tourbillon? Octo je mrda! 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Super video, jako vždy. Jsem příjemně překvapenej detaily značky, lumi a celkovým vizuálem. Ale měl bych s volnou citací Rolex stejný problém, jako Ty 🙂 Ale kdo jsem já...😀

Moc díky za video!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=14836]emef[/mention] k tomu BVLGARI, moje domnenka je, vzhledem k tomu, ze je to italska firma a v latine pro velke U a V je stejne pismeno, tak se to cte bulgari a je to proste takhle napsany jakoze italska "designovka". Ale treba me nejaky zkuseny latinik opravi :-) Jinak videa super

Presne, je to zo starej latinciny, kde bolo U pisane ako V. Cita sa “bulgari”.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky zdravím a dávám palec nahoru. Pozoruji v různých vláknech, jak je téma podobnosti bílých Ward a bílých Rolex červený hadr na býka. Dle mého jsi to ve videu perfektně vyvážil a sdělil jsi čistě svůj subjektivní pohled a pocit. Kdo nesouhlasí, ať nesouhlasí, ale to je to jediné, co s tím může dělat. 😉

Jsem zvědavý, jestli ti nová práce dá nové možnosti a čas k novým a častějším videím nebo to bude jak kovářovou kobylou. 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@emef

Super práce, sjel sem to všechno, Bvlgari boží, Wardy no asi jsem do nich ještě nedorost, Prim, dělat test bez ponošení? :) wtf? sorry, ale do toho bych se už nepouštěl... těším se na další kousek.... Palec hore.... 

Upraveno uživatelem Akam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 10. 2021 v 20:18, beeman napsal:

se ti to opet povedlo, parada a gratulace k novemu jobu 🙂

 

Dík :) a na tebe taky myslim, rád bych se přišel mrknout do dílny s kamerou. ;) Když mi to nová práce dovolí.

před 4 hodinami, Chronopetr napsal:

Taky zdravím a dávám palec nahoru. Pozoruji v různých vláknech, jak je téma podobnosti bílých Ward a bílých Rolex červený hadr na býka. Dle mého jsi to ve videu perfektně vyvážil a sdělil jsi čistě svůj subjektivní pohled a pocit. Kdo nesouhlasí, ať nesouhlasí, ale to je to jediné, co s tím může dělat. 😉

Jsem zvědavý, jestli ti nová práce dá nové možnosti a čas k novým a častějším videím nebo to bude jak kovářovou kobylou. 😁

Uvidíme, uvidíme, já pořád věřim, že se to nějak zvládne nakombinovat. Hlavně aby se nestalo, že mě snad hodinky přestanou bavit. :D

před 2 hodinami, Akam napsal:

@emef

Super práce, sjel sem to všechno, Bvlgari boží, Wardy no asi jsem do nich ještě nedorost, Prim, dělat test bez ponošení? :) wtf? sorry, ale do toho bych se už nepouštěl... těším se na další kousek.... Palec hore.... 

wtf sorry, ale já to tam jasně řikal, že to neni žádnej test. :) Celej youtube je plnej recenzí zafóliovanejch hodinek. Jenom já vůl mluvim o tom, co nosim. A tim pádem si myslim, že na zprostředkování prvních dojmů neni nic blbýho. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...