Přejít na obsah

RUCE & ručičky.


emef

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 622
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 5 týdnech...

Palec nahoru... trochu jsme se bál, že výsledek zprofesionalizování bude chtě-nechtě taková trochu promo masáž (jak jsem cítil z předchozího videa se Spartaky). Ale z tohoto videa jsem rozhodně takový pocit neměl 👍

Dvě poznámky :

1) posuvné meřítko, alias šuplera se dá koupit opravdu za pár kaček, trochu škoda uvést otazníky a ne měřenou hodnotu místo továrních údajů...

2) UNISEX je hrozně blbá kategorie  - ... na druhou stranu mně příjde trend označovat hodinky pod 40mm za malé úplně zcestný... stále považuji rozměr 38-42mm za přirozenou velikost takové M-L v řeči hader... samozřejmě dle tvaru pouzdra, určení atd... velikost 38-42mm je zcela v pohodě pro kategorii SKIN DIVER hodinek, tedy potápění bez neoprénu... pak není potřeba ani stupidní extenze a masivní rozměry...  

 

No a hodinky samotné se mně nelíbí :) za ty peníze bych šel raději do mikrobrandu, nebo japonců ... ale to už není tak podstatné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Video se mi líbílo, nechci nějak hejtit, ale přijde mi, že si byl trochu buď unavený nebo znuděný ve videu. Předchozí videa mi přišly, že si do nich dával více energie. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Snekofon Koupit se dá všechno, to je jasný, ale když se rozhodneš o víkendu v pauze mezi dětma a dětma něco natočit, tak to fakt po ruce nemáš. :D Reálně by se mi teď šuplera hodila poprvý a já doufám, že taky naposled. Ale jo, jestli někdy půjdu kolem nějakýho krámu, tak si na to zkusim vzpomenout.

@OWG Jo, dík za upřímnost, může to tak bejt, protože jsem si to natáčení plánoval asi měsíc a vyšlo to až tak napopátý. Tak jsem to asi chtěl mít už hotový, než se zase něco posere :) tak snad jsem to prokletí zlomil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se video opět líbilo a vůbec jsem si nevšiml, že by to mělo být nějak bez zápalu a jiskry, jak tu kolega vytkl. Jsem rád za Certiny, na fóru mi připadá, že je ta značka dost podceňovaná a dle mého není důvod. Jako vstupní brána do světa švýcarských hodinek skvěle roli plní. Moc nevěřím, že se nákupem Certin někdo totálně zklamal, a pokud, budou to jednotky kusů z toho kvanta, co dělají. Tyhle konkrétní mě ale taky úplně nezvedly ze židle a to bych se zase s kolegou ztotožnil, že bych v té cenovce 20 000,- rozhodně hrábl raději mezi Seiko potápky. Ale zase chápu, že tam hraje obrovskou roli ten rozměr, který Seiko nenabízí. 

Díky, bylo fajn to vidět a těším se na další koně ze stáje!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...