Přejít na obsah

RUCE & ručičky.


emef

Doporučené příspěvky

Právě teď, shewcza napsal:

Netrpělivě vyhlížím nový díl, nějaké shrnutí roku a pořád nic 😞 Každopádně přeji hodně nových nápadů a všechno nejlepší do nového roku!

Děkuju moc :)

já to chtěl stihnout do konce roku, ale nakonec to nebude, je to opět to nejkoplikovanější, co dělám. Loni žena prskala, že se mnou poslední dva dny roku nebyla řeč, letos jsem opatrnější. Ale potají pořád rešeršuju a vyhodnocuju. Bude to, bude. Ale radši neslibuju kdy. :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jak píšeš, pro mě skutečně plnohodnotná náhrada očekávaného Ruce&ručicky Awards. Po pilotkách už dlouho koukám, speciálně právě po nějakých Laco, takže určitě další dobrý podnět. U mě momentálně vedou Laco Augsburg buď klasika nebo ve verzi Blaue Stunde. Ve velikosti jsem taky neměl jasno, ale i tvůj pohled na věc mě utvrdil, že na mém 17,5 cm zápěstí ty 42ky unesu. 

Jinak u hlášky "kvalitní německé dojebávání" jsem se opravdu hodně nasmál! 😂

Za mě opět díky za pěkný video! A vše nej v novém roce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další super video!! Jednou jsem skouknul v práci na mobilu hned ráno :D a podruhé teď v klidu před spaním na Macu... Jen tak dál! Škoda, že to nejde s větší kadencí 😏 ale chápu.

Ať se ti daří i v tomto roce minimálně jako doteď!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Lukáš3 napsal:

Další super video!! Jednou jsem skouknul v práci na mobilu hned ráno :D a podruhé teď v klidu před spaním na Macu... Jen tak dál! Škoda, že to nejde s větší kadencí 😏 ale chápu.

Ať se ti daří i v tomto roce minimálně jako doteď!! 

Hele, když se mi složíte na vejplatu, tak já už to manželce nějak vysvětlim :D ale krása, koukej častějc, ať mi to nahoní statistiky, třeba jednou zbohatnu jenom tak. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dvou letech me chyta chronobundus, ja tu fakt asi dva roky nebyl :). A nasel jsem tvuj kanal na Trubce, me se libi, zkouknul jsem i starsi videa. Tak preju hodne uspechu nejen na Youtube.

A na vyhlaseni cen se tesim, minuly bylo super.

Upraveno uživatelem gabik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 1. 2022 v 23:07, emef napsal:

Čili tramtadadá, nový video tu. Bohužel to nejsou ještě Ručičky roku 2021, ale já myslim, že to je solidní náhrada. :) Sumář loňskýho roku bude. Fakt!

Moc hezké video, taky mě lákají. Zatím jsem tyto vintage pilotní touhy ukojil prostřednictvým Lemania.

Zátiší se sekyrou mi připomíná jednu fotku s Dievas. Nekupoval jsi je ode mě kdysi dávno?

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@gabik No krása, jak to všechno funguje! :)

@M109 @libor2002 Se ženou všechno v pohodě, tak jako na to se nedá nic říct, když mám pravdu :D ale naštěstí to neřešim, protože n arozdíl od hodinek mě auta moc neberou. :)

@Vit jo, něco jsem od tebe bral, ale co to bylo, si už nepamatuju. Dievasy to ale bejt mohly, to jo. Ty jsem měl i docela dlouho, mám pocit :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Kanál jsem objevil celkem nedávno. Hledal jsem recenzi na Hamilton Khaki Field Mechanical a narazil na tvůj kanál. Super, baví mě to! První díl přesně vystihl mě. Koukám na hodinky a kolik je hodin mě nezajímá. Jen tak dál!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krása, chlapci, díky moc! A za odměnu za vaše pěkný komentáře tu mám pro vás jedno nový video :)

Je to teda zatim můj nějvětší Opus Dei, asi tisícmilion strávenejch hodinek, ale prostě loňskej rok byl velkej. Čili: Nejprestižnější hodinkovej galavečer na českejch internetech je tady!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...