Přejít na obsah

RUCE & ručičky.


emef

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 622
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moc dobrý! Díky za skvělý video! 👍🙂

Jenom jsem Tě chtěl poprosit, abys pod ta videa nedával rovnou odkazy na nákup recenzovaných kousků, páč a jelikož v tom zase lítám 😀 A ne vlastním přičiněním!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Kamil.K napsal:

Parádní video,...jen mi u chron chyběly (mnou oblíbené 😉) nějaké TH. Ale třeba Tě žádné nezaujaly, nebo TH není Tvůj oblíbený brand(?)

K TH jsem si ještě cestu nenašel, protože mi momentálně nesedí jejich velikostní politika. Dlouhodobě bych chtěl Linky nebo Carrery, ale oboje jsou teď pro mě velký :D bavily mě nějaký ty předloňský Autávky chrona, ale ty už taky nejsou. Novýho Aquáče 200 se mi líběj, těšim se naživo, až konečně dorazej do ČR. I jsem přemejšlel nad představovačkou, mám o tom teď docela načteno, tak by to bylo celkem easy. :)

před 4 hodinami, Violoncello napsal:

Moc dobrý! Díky za skvělý video! 👍🙂

Jenom jsem Tě chtěl poprosit, abys pod ta videa nedával rovnou odkazy na nákup recenzovaných kousků, páč a jelikož v tom zase lítám 😀 A ne vlastním přičiněním!!!

A přitom jenom dát dohromady ty odkazy mi zabralo asi 2 hodiny. Ani tohodle si nikdo neváží! :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, emef napsal:

K TH jsem si ještě cestu nenašel, protože mi momentálně nesedí jejich velikostní politika. Dlouhodobě bych chtěl Linky nebo Carrery, ale oboje jsou teď pro mě velký :D bavily mě nějaký ty předloňský Autávky chrona, ale ty už taky nejsou. Novýho Aquáče 200 se mi líběj, těšim se naživo, až konečně dorazej do ČR. I jsem přemejšlel nad představovačkou, mám o tom teď docela načteno, tak by to bylo celkem easy. :)

Vidíš emefe a já mám přesně opačný problém. Většina krásných a tebou i vybraných hodinek je pro mě beznadějně malá - Alpinisty, Spirity, dokonce i ty Sharpy... a tak bych mohl pokračovat ještě dlouho. :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matouši díky, opět dobrá práce. Líbí se mi, že se nebojíš vybírat mezi topky barevné hodinky, když ten mainstream jde jednoznačně cestou černá, šedá, bílá, šampaň. 

Jen z mé strany drobná prosba, jestli by nešlo zmínit aspoň u vítězů nebo u těch hodinek, kde to za to stojí, pár vět o strojcích. Dle mého to k vyhlašení hodinek roku patří, vedle materiálu zmínit, co v nich pochoduje (myslím, že zmínka o inhousu byla jen u Orisek). Jasně, vše se dá dohledat a video nemůže mít hodinu, ale tak nějak mi to tam chybí.

Ale samozřejmě super počin, budu rád koukat, ať už to bude zpracované jakkoliv 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 6. 2. 2022 v 0:52, emef napsal:

Krása, chlapci, díky moc! A za odměnu za vaše pěkný komentáře tu mám pro vás jedno nový video :)

Je to teda zatim můj nějvětší Opus Dei, asi tisícmilion strávenejch hodinek, ale prostě loňskej rok byl velkej. Čili: Nejprestižnější hodinkovej galavečer na českejch internetech je tady!

 

Moc hezké Matouši, jen nechápu, proč ti tam chybí tato chrona:

https://www.certina.com/cz-cs/watch/ds-chronograph-automatic/c0384621603700

navíc za tu cenu:

obrazek.thumb.png.34476928dc2a9757e7ceea89d25bbffe.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Vit napsal:

Moc hezké Matouši, jen nechápu, proč ti tam chybí tato chrona:

https://www.certina.com/cz-cs/watch/ds-chronograph-automatic/c0384621603700

navíc za tu cenu:

obrazek.thumb.png.34476928dc2a9757e7ceea89d25bbffe.png

Ono když si ten web Certiny prolezeš, tak zjistíš, že mají snad celou kolekci za moc hezký ceny 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Osobně tento počin hodnotím kladně :D. Musím ale říct, že se mi moony nikdy nelíbily ani nelíbí - možná malinko ty safírové, když jsem je měl v ruce, jenže jiskřička nikdy nepřeskočila...

Takže je mi fuk nějaká jakože dehonestace "ikony" spíš si myslím, že je to pro Omegu super reklama a pro Swatch očekávaný zisk...  Za mě vše v pořádku. 

Video super, jen tu poslední větu sis mohl nechat pro sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já bych s Matoušem tak nějak ve většině souhlasil. Defakto to shrnul docela dobře a jeho názor si rád poslechl. 

Možná ještě nějaký úvahy bych měl k tomu počinu Omega x Swatch.
I když mi tyhle plasťáky nejsou moc po chuti, musím uznat, že se jim podařilo udělat "z hovna zlatou kuličku"... prostě, nejlíp se vydělává na lidský blbosti - to se teď děje, když vidím ty fronty.
Druhá věc... pro mě jsou docela problém Suby od Rolexu, nechci je, má je kde kdo - origoše, fejky, kopírky, atd. Prostě design nádhernej, ale je děsně profláknutej, okoukanej. Tak a teď abych se bál Speedy koupit, protože mi nějakej blb místo pochvaly bude říkat "hm, nic moc, ty jsem včera viděl v metru, žlutý a modrý a doma se mi válej červený".
A poslední úvaha... asi musíme být rádi, že tenhle cirkus je spíše Swatch než Omega. Neumím si představit tuhle barevnou sérii přímo na Speedech. To by byl hnus a tady bych to už bral jako degradaci Speedmasterů. 

A Putin je plesnivá kunda... bez debaty. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Matouši díky za video. Omega i Swatch jsou mimo můj hodinářský obzor, proto se mě toto téma Moonswatch nijak nedotýká. Líbí se mi tvůj nadhled a hodnocení jak z pohledu nadšence a vlastníka Moonů, tak z pohledu člověka z marketingové branže. Snad nikoho neurazím, ale tahle Swatch sranda přece nemůže skutečného milovníka hodinek, a konkrétně Moonů, urazit. Kdo má ty hodinku z důvodu fanouška tohoto modelu, bude se nad těmito barevnými hračkami jen usmívat. Problém je to jen pro lidi, kteří nosí Moony kvůli machrindexu a dokazování si své solventnosti, případně nějaké hodinkové "zralosti". Ty určitě může rozhodit, že student vedle má "ty stejné". 

Poslední věta na tvém kanálu je prostě tvoje. Říct svůj názor je důvod, proč lidi veřejně vystupují. Navíc je to pravda. Byla by jen škoda, kdyby to Youtube kvůli nevhodnému obsahu smázlo. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By mě nenapadlo, že se největší mela strhne kolem poslední věty. :) každopádně všechny tydle moje "poslední věty" vznikaj neplánovaně, tak nějak na závěr a už jakoby "mimo záznam" k vyjádření nějakejch mejch aktuálních pocitů. A když jsem v neděli točil, tak spontánně přišlo tohle. A je mi vlastně úplně fuk, co si o tom kdo myslí. :)

Zpátky ale k hodinkám. Je to vlastně docela dobrá úvaha, jestli Moony nemáme rádi právě kvůli tomu, že vždycky byly tak trošku v závětří. Že ten jejich machrindex nebyl tak okatej, ale jejich síla vždycky byla někde vevnitř, v příběhu. Ve skutečný podstatě a ne jenom navoněnym marketingu. Což teď možná končí a otevírá se před náma úplně nová éra. Koneckonců ale Omega se na tudle cestu vydala už zhruba před sedmi, osmi lety s velkou krabicí, kdy naprosto nastřelila ceny, přizvala Clooneyho a Buzze Aldrina a rozjela show. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Video se mi líbilo. Tvůj názor jako markeťáka chápu, taky jsem markeťák :D.

Můj pocit je však trochu odlišný. Ve světe hodinek nejsem dlouho, cca 6. rokem. V době kdy mě tento svět pohltil, byla pro mě značka Omega na velmi vysoké úrovni, moje první dražší hodinky byly právě Omegy 2541.80. Bral jsem tuto značku jako takovou vyšší, historie, technologie apod...Velmi brzy mě však začaly mrzet nekonečné limitky moonů. Sám jsem měl pouze dvoje (hesalit, safír). Tento počin od Swach a Omegy mi jako hodinkovému nadšenci vyrazilo dech. Nelíbí se mi, že z takového modelu jako jsou moony, udělají takovou masovku, s barvama, v baterce....Takže z pohledu hodinkového nadšence, kdy jsem do světa hodinek byl zachycený značkou Omega, mě tohle mrzí. Z pohledu markeťáka ovšem tleskám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediné, co se tomu z marketingového hlediska dá vytknout je, že Swatch těžce podcenil zájem a spousta lidí, která stála ve frontách a nedostalo se na ně už se nevrátí. Prostě je předběhli překupníci a to je škoda.

Jinak naprosto souhlasím s Matoušem, že MoonSwatch je takové plastové reklamní demo skutečných Moonů a hlavním cílem bylo především mládeži nabídnout nějakou hodinkovou alternativu apple watch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@OWG Mě to taky vlastně štvalo, že se donekonečna recykluje pořád ten jeden a ten samej design. Na druhou stranu ale prostě když přijdeš na něco supr, tak proč to nechat bejt. Podle mě to přikrmování tomu nakonec jen a jen prospěje, vkus, velikosti, barevný preference a komplikace se v čase měněj, lidi jsou různý, trendy taky, ale důležitý je si nakonec přece jenom podržet ty jedny hlavní prapůvodní. A bez toho přikrmování se obávám, že by ten kult nepřežil.

@tombas jako on to ale klidně moh bejt úplnej propadák. Upřímně, kdybych se o tom dozvěděl o tejden dopředu, vůbec bych si netroufnul odhadnout, jak to komunita přijme. Navíc když něco takhle dlouho tutláš, asi nebude logisticky úplně jednoduchý toho mít fakt dost. S každym dalším kusem, s každou další osobou, co to řeší, se pravděpodobnost úniku zvětšuje. Já bych na ně nebyl tak přísnej. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...