Přejít na obsah

RUCE & ručičky.


emef

Doporučené příspěvky

Pěkný video, pekný hodinky. Opět bych se přimluvil za zmínku o strojku, jak chodí, přesnost, efektivita nátahu... Zní to skvěle, 70 hodin rezerva nátahu, ale v Seiko vlákně se o tomto strojku nepsalo vždycky pochvalně a měl jsem z toho dojem, že ta spolehlivost kus od kusu dost kolísá...🤷‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 hodinou, emef napsal:

@Chronopetr Fakt? Tak já na nic takovýho nenarazil, to si jdu dohledat. A ten můj kousek jde dobře. Pravda, neměřil jsem to, ale ani si ničeho divnýho nevšim, takže asi dobrý. :)

@OWG Takže? Přidáš se? :)

@Vit Děkuji!

Neeee, tohle nechám zkušeným 😁 ale rád se na tvé videa dívám a posledních 14 dní jsem čekal kdy zase vydáš další. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou se u plno značek šíří takovej nešvar... barevné cifry. Hlavně světlé odstíny - modroučké, lososovaťoučké, růžužovaťulinkové, vyblitožluťoučké, zeleňuňučkové.  🤔 Říkám tomu nebinární barvy, prostě nevím pro jaké pohlaví jsou určený.

Tyhle červený Seika jsou ale stará dobrá prověřená barevná klasika. Ten přechod z černý do červený je krásný odkaz na vintage dobu, které na starších hodinkách mám moc rád. Už nejen jak to hraje při různých světlech různejma barvama. A do toho ten "dekor" cifru je pecka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pecka video!

Obdivuju lehkost, s jakou hazíš BB do vody, napospas všudypřítomným vlásečnicím☺️

Hezky se na to dívá. Díky!

 

P.S. video vlastně dává možný nový rozměr mého vztahu k hodinkám. Chytám vintage look a ne vlásečnice!

 

Upraveno uživatelem Violoncello
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady mě to baví 🙂 Prima video a ještě tolik mouder 🙂 "chlapy jezdili vožralí a nenosili mobily" 🙂 nebo "hodinky chytaji vintage look.." 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, po třech letech už vlásečnice neřešíš, ty hodinky se už prostě zajely a už jenom zrajou do krásy! 

Peone video, sproste slova neries, niekedy dodavaju informacii ten spravny vyznam ;-)

Na videu to nieje moc vidiet, ale zaujimali by ma nejake detailnejsie fotky, ako vyzeraju po troch rokoch pouzivania a po zasahu pieskom :-)

P.S. Zameraj sa na menej pouzivania slova “jako” inak skvela praca.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět pěkný. Super změna prostředí, ta bezstarostná atmosféra moře a dovolené tomu dodala šmrnc.

Hodinky bez diskuze krásný. 

Jen teda já bych uvítal povídání o novinkách nebo míň frekventovaných kusech. Z tohoto pohledu u mě vedou videa napr. Laco Erbstück, Seiko Sharpedged, Yema Superman.

Díky, těším se na další počin. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@(z)denny No mouder teda nevim :D

@OWG já vim, já vim, trvá to, ale nevzdávám se! :)

@seaman ty hodinky jsou víceméně v cajku, já zas nejsem úplný hovado, abych s nima míchal beton nebo tak. :D A ten písek takhle ve vodě, to se taky nic nestane. Ale ok, budu na to myslet a promyslim nějakej takovej formát, jakože jak vypadaj hodinky po X letech nošení. I když zase u mě to není úplně vypovídající, protože těch hodinek točim X, což je něco jinýho, než když má někdo jedny na všechno.
Co se používání "jako" týče, tak to si člověk dá bacha na jedno a ujede mu něco jinýho. Ono prostě když to dáváš víceméně spatra, tak je to náročný. Ale jo, beru v potaz.

@Chronopetr já bych ty novinky dělal moc rád, akorát na to nemám mentální kapacitu. Je toho moc a času málo. Míň frekvetnovaný modely taky tak, mám nějaký věci v plánu, tak snad se ti trefim do v kusu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Zajímavé video. Hodinky samozřejmě mimo dosah, ale o to zajímavější to video je. V časopisu na tuhle vysokou hodinařinu koukám s otevřenou pusou, vidět to takhle na videu a k tomu v češtině slyšet zajímavosti o hodinkách, značce, materiálech, apod., je super.

Určitě raději uvítám tento typ videí o nedostupných kouscích než Matoušem naposledy nabízenou recenzi na žluté G-Shocky (nic proti nim 😉).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...