Přejít na obsah

RUCE & ručičky.


emef

Doporučené příspěvky

Tydlety kontroverzní témata. Vánoce se blížej, tak se to zase vyrojí. :)

Taky se vám to děje, že se vás všichni začnou ptát o rady, přitom nemaj vyjasněný základní věci?

Jinak jsem tentokrát zkusil udělat ten formát tak, aby v něm byly informace i pro úplný neznabohy, ale zároveň aby to bylo zábavný i pro lidi, co už o hodinkách něco vědí. Co si o tom myslíte, může to tak fungovat? :)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...

Todle je moje první video o hodinkách, který nejsou moje = nedal jsem za ně vlastní prachy, tim pádem k nim nemám takovej vztah a musim trošku improvizovat.

Názorně si na tom můžeme ukázat, jak bych k tomu obecně chtěl přistupovat – nebavěj mě rozbalovačky a "recenze" za 10 minut doma u stolu. Když už vám nějaký hodinky budu ukazovat, chtěl bych vědět, jaký to je s nima chodit do práce, s košem, válet se na gauči nebo se s nima v noci probudit. Prostě si je chci aspoň trošku zažít.

I z toho důvodu pravděpodobně (i když jeden nikdy neví) nebudu točit hodinky, který mě moc neba. Ono dát si tejden s něčim, co vás sere, neni žádnej med.

Zároveň chci ukazovat hodinky v kontextu nějakejch situací, nějakýho outfitu, aktivit, něčeho, prostě dohromady s rukou. Hodinky nepatřej do ateliéru, ale do rukávu. Tak to chci dělat.

Ručičky bez rukou jsou na hovno.

Tak mi dejte vědět, co si o tom myslíte

A samozřejmě komentujte i ty Norqainy, protože se toho fakt nebojej. :) 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recenze v naprostym topu👍

Vazne by me zajimalo kolik se tohodle kousku proda kusu. Ta konkurence je ukrutna (i napriklad Montblanc chrona, ktery maj teda podobny logo) a uplne tam nevidi ten Element, kterej by me ziskal na jejich stranu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj keď mikrobrandom fandím, toto už je troška moc.

Ak porovnám Norqain Adventure Sport oproti CW C60 Mk3 tak kde je tá pridaná hodnota za takmer dvojnásobnú cenu? Mohli tam dať aspoň lepší strojček. Podobne ak ich porovnám s Monta Oceanking - za podobnú cenu tam človek dostane lepší strojček Sellita SW300 a aj "Glidelock" mikroextenziu.

Video parádne, už sa teším na ďalšie :thumbsup_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto jsem tam zmiňoval ty jejich GMTčka, protože ty mi přijdou za ty prachy daleko přijatelnější než další 775X chrono. :)

Tyjo, na MB jsem úplně zapomněl, ty přitom dělaj taky takový podobný modely, to je pravda. Monty jsem neviděl žádný nikdy naživo, ale na internetech jsou z nich všichni dost vodvařený. Já mám akorát problém s tou sekundovkou, která je taková blbě ukouslá. Prostě mi tam ten konec chybí. Vám ne? :D

image.thumb.png.7dd36a99b64ec36886573566d751425e.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 1 hodinou, emef napsal:

Proto jsem tam zmiňoval ty jejich GMTčka, protože ty mi přijdou za ty prachy daleko přijatelnější než další 775X chrono. :)

Tyjo, na MB jsem úplně zapomněl, ty přitom dělaj taky takový podobný modely, to je pravda. Monty jsem neviděl žádný nikdy naživo, ale na internetech jsou z nich všichni dost vodvařený. Já mám akorát problém s tou sekundovkou, která je taková blbě ukouslá. Prostě mi tam ten konec chybí. Vám ne? :D

image.thumb.png.7dd36a99b64ec36886573566d751425e.png

Mne sa zdá tá sekundovka úplne v pohode 😃

 

IMG_20201215_094755.jpg

Upraveno uživatelem Diablo1st
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas to dobry. Drzim palce, at te od toho neodradi nejaci hateri. Libi se mi, ze mluvis z duse, naplno bez cenzury. A tvuj odlehceny styl je super autenticky.
Jestli muzu navrhnout tema co by zaslouzilo osvetu - hodinkove nepostizeni casto nechapou proc by si nemeli kupovat “hodinky” typu Diesel, DW a pod. Mozna by stalo zato to v nekterem budoucim dile vysvetlit.
Hodne zdaru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci autorovi do toho moc kecat, takže spíše jen námět na nějaký budoucí díl nebo díly. Moc by se mi líbily jakésy rozhovory nad hodinkami u kávy. Vzít si nějakého kamaráda, kolegu, nadšence, nebo třeba i odborníka a jen tak si 15-20 minut pokecat u kávičky o nějaké konkrétní značce nebo hodinkách. Troška historie, nějaké zajímavosti, aktuální informace, co se komu na dané značce nebo hodinkách líbí, co nelíbí... ne formou recenze, ale jen tak neformálně, nezávazně. Takové "Nedělní čtvrtHODINKY". :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tombasi, ze ty bys rad tam popijel to kafe a klabosil? :D Ale ne, ten pokec s nekym na nejake tema mi taky prijde jako dobrej napad. Akorat to chce nekoho, kdo umi aspon trosku mluvit.

V 16. 12. 2020 v 10:50, Diablo1st napsal:

 

Mne sa zdá tá sekundovka úplne v pohode 😃

Taky by se mi sekundovka zdala v pohode, kdybych mel krivou GMT rucku :D

Jinak video fajne, taky se mi ten styl libi. Uz jsem to psal na YT, kde jsme si to vyjasnili, ale mit tohle doma na test, tak to aspon polozim vedle Moonu, at ma divak srovnani s necim, co treba zna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super prace, pridavam se. Na YouTubu ti davam odber! Ano mas pravdu, minimalne za me - tohle tady chybelo.. :guitar:Respekt a jdu na tvoje videa. @O nejake komunite nosime hodinky nebo jak - jsem ani netusil.. Jo uz to vidim - ono je v tom zase Helveti. Bannery vsude!! A samozrejme hned eshop

Upraveno uživatelem Postal80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@K nosime hodinky cz ci co - same clanky Helveti a hned nevtirave eshop. Na tuhle fa uz mam fakt averzi. Reknu to na plnou hubu - no co - prodavaji jednu dve poradne znacky, jinak sunt a hrajou si na velke hodinare!! Sorry, ze jsem se vylil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky bratři!

Vezmu to popořadě. :)

1) ohledně osvěty už jsem dostal vícero tipů i od nejrůznějších nehodinkovejch kamarádů, co se k mýmu kanálu dostali a nečekaně i je to baví. Takže nad tim teď přemejšlim trošku komplexnějc, protože těch úhlů pohledu je tam na vícero dílů. Takže něco bude!

2) Talking Watches počesku bude! Už jsem to psal víckrát, to je ten můj ultimátní cíl, kam se chci dostat, ale nejdřív jsem si řek, že to musim trošku technicky a projevem vychytat sám před kamerou, aby to nebylo fiasko, až se tam posadíme ve dvou. Ono to nazvučení, svícení a tak, všechno potřebuje nějaký know how, čas a asi i nějaký prachy, takže postupně. Přes den chodim do práce, večer se věnuju rodině, po nocích studuju. :D Ale jo, souhlas, to chceme všichni! :)

3) Určitě dobrej tip dát příště nějaký notoricky z ámý hodinky vedle, aby si člověk udělal představu. To mi nějak nedošlo. Ale až budu něco ukazovat příště, dám nějakej referenční kus. Něco tu na to snad vždycky najdu. :D

4) Ad Nosíme hodinky nebo jiný party – já to vítám! Každá skupina, která se věnuje nějakym způsobem hodinkám, je dobrá skupina. Ať si každej najde svoje. Ať se v NH řeším mainstream značky a tady třeba HH. Lidi jsou v různejch fázích znalostí, maj různý rozpočty, různý požadavky i vkus. Rozhodně nechci shazovat lidi, co si jako první hodinky koupěj Wengery nebo něco takovýho. A úplně stejně se všichni musej nějak živit. Třeba si taky za rok otevřu eshop s Dieslama, abych měl peníze na videotechniku a APčka. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky hezký, sympatický. Dobrej nápad s těma glosama na štítku hodinek, to se mi líbilo :) 

Ale ten hrnek! To mám dycky tik. Proč proboha?! Ale v klidu, ani hrnek mě neodradí od sledování a slibuju, že ti ho vyčítám naposled ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...