Přejít na obsah

RUCE & ručičky.


emef

Doporučené příspěvky

Jasný, chce ho tam mít, má ho tam. Já tomu asi i rozumím, proč tam je a určitě ho Matoušovi nebudu brát. Je to jen takový ten moment, kdy ti je něco sympatickýho, ale zároveň tě na tom něco sere. Rozhodně Matoušovi držím palce, ať se mu dál daří...i s tím posraným hrnkem :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 622
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Bod 4.) No tak jiste, ze mas pravdu. Je to presne 22 let co jsme mel na ruce prvni Timexy a vzpominam s velkou laskou 🥰 a pokorou. Ano, kazdy musi nejak zacinat. Ja to myslel trochu jinak - vsude Helveti, cely internet. Velci hodinari!! Ale ok, asi dobra reklama.. 

Zadny Diesely ani Hilfinger ci co prodavat nebudes - na vybavu ti usporadane tady sbirku:lol2::lol2:, tedy v pripade, ze nas budes obstastnovat paradnimi video referencemi i dal!!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, děláš to dobře, začátky jsou těžké a spousta z nás, vč. mě, by k tomu ani nemělo ani odvahu, zatím.

Hrníček by to chtělo nějaký stylový, hodinkový, ale to jistě přijde časem, a pokud to někdy bude posezení u kávy, to by bez hrnku ani nešlo.

Takže zatím je to super, jen tak dál!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Postal80 napsal:

@K nosime hodinky cz ci co - same clanky Helveti a hned nevtirave eshop. Na tuhle fa uz mam fakt averzi. Reknu to na plnou hubu - no co - prodavaji jednu dve poradne znacky, jinak sunt a hrajou si na velke hodinare!! Sorry, ze jsem se vylil

Tys to hlavně nepochopil!

1. "Nosíme hodinky" - tím myslel FCB skupinu, nikoliv nějaký web 😉

2. Vážně ti značky jako Seiko, Citizen, Alpina, Junghans, Bulova, Casio, Certina nebo Victorinox přijdou jako šunt? 🤔

3. Pokud ti vadí reklama, nechoď na internet. 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, petroniuzz napsal:

Tys to hlavně nepochopil!

1. "Nosíme hodinky" - tím myslel FCB skupinu, nikoliv nějaký web 😉

2. Vážně ti značky jako Seiko, Citizen, Alpina, Junghans, Bulova, Casio, Certina nebo Victorinox přijdou jako šunt? 🤔

3. Pokud ti vadí reklama, nechoď na internet. 😎

Ne, ty jsi to nepochopil. :cheers:Ja jen pisu, ze vseho moc skodi. A ano Seiko, Casio, Citizen, Bulova OK. Mam je rad.. Seiko dokonce moc rad a jsem toho dukazem. Jinak bych ho porad nekupoval, ze? 😍 @Na druhou stranu co ma Helveti v nabidce opravdu premioveho? Protoze se jako premiovi hodinari prezentuji?! Proc jsou Helveti na kazdem foru a ke vsemu se strasne vyjadruji? O tom jsem mluvil. A sorry, uz jsem se omlouval, ze Vam to sem pisu. Chapu, ze x lidi akorát naseru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Postal80 napsal:

Ne, ty jsi to nepochopil. :cheers:Ja jen pisu, ze vseho moc skodi. A ano Seiko, Casio, Citizen, Bulova OK. Mam je rad.. Seiko dokonce moc rad a jsem toho dukazem. Jinak bych ho porad nekupoval, ze? 😍 @Na druhou stranu co ma Helveti v nabidce opravdu premioveho? Protoze se jako premiovi hodinari prezentuji?! Proc jsou Helveti na kazdem foru a ke vsemu se strasne vyjadruji? O tom jsem mluvil. A sorry, uz jsem se omlouval, ze Vam to sem pisu. Chapu, ze x lidi akorát naseru

Tak zřejmě chodíš na jiný hodinkový fóra a jsi v úplně jiných hodinkových fcb skupinách, protože já sem si nikdy nevšiml, že by Helveti mělo potřebu se k něčemu "strašně vyjadřovat" nebo si hrálo na prémiový hodináře. Naopak je vnímám jako velmi slušný prodejce. Vlastně jó, párkrát do roka se maj potřebu zde na fóru vyjadřovat k dražbám pro nedoklubaný miminka.

Hergot, musím se omluvit svojí starý a bráchovi - před časem sem jim koupil šunt, ale já vážně netušil, že švýcarská Certina (Swatch group) a Alpina (Citizen group?) jsou šunty! Ještě, že tu máme takový experty!!!

A jestli na tebe na internetech vyzkakují bannery Helveti poté, co jsi navštívil jejich web nebo googlil hodinky, vážně zváž svou přítomnost na síti, tak to totiž tady funguje - říkají tomu cílená reklama!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, petroniuzz napsal:

Tak zřejmě chodíš na jiný hodinkový fóra a jsi v úplně jiných hodinkových fcb skupinách, protože já sem si nikdy nevšiml, že by Helveti mělo potřebu se k něčemu "strašně vyjadřovat" nebo si hrálo na prémiový hodináře. Naopak je vnímám jako velmi slušný prodejce. Vlastně jó, párkrát do roka se maj potřebu zde na fóru vyjadřovat k dražbám pro nedoklubaný miminka.

Hergot, musím se omluvit svojí starý a bráchovi - před časem sem jim koupil šunt, ale já vážně netušil, že švýcarská Certina (Swatch group) a Alpina (Citizen group?) jsou šunty! Ještě, že tu máme takový experty!!!

A jestli na tebe na internetech vyzkakují bannery Helveti poté, co jsi navštívil jejich web nebo googlil hodinky, vážně zváž svou přítomnost na síti, tak to totiž tady funguje - říkají tomu cílená reklama!

No tak diky za nazory.. k hadce me nedonutis.. a nazor nastesti mohu mit jaky chci. Pekne Vanoce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Helveti je super obchod, kde je zákazník pořád na prvním místě! Díky jejich aktivitě jsme mohli bezplatně vyzkoušet už dost hodinek a to jako klobouček. Přijde mi dětinské napadat někomu jeho způsob podnikání. Něco jako se smát prodavačce, že stojí za kasou v Lidlu. Sorry jako!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reklamy jsou jedna věc, já spíš narážel na jeho opovrhování značkami co helveti prodává a potažmo vysmívání se, že nemají žádné zastoupení HH a hrají si na HH hodináře, což je imho blbost.

 

Omlouvám se Matoušovi za offtopic. Tímto na toto téma v tomto skvělém vláknu končím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Dantechno napsal:

Treba ho to fakt sere, s Jirkou to nema co delat. Me sere Alzak a Aboutyou.

Presne tak - nikoho z Helveti neznam, nikdy jsem nic nekupoval. Je to stejne jako, ze nemam rad Breitling, ale proc netusim. Je zde i velke mnozstvi jinych vynikajicich hodinaru ( dobre vyserem se na ty velke jako Koscom nebo Dusak ) malych hodinaru - treba Chronoshop, kde je na prvnim miste zakaznik, ale kdyz nekam vlezu tak mi do ksichtu neskace jejich reklama!! A uz jsem Vam to napsal asi 3x - omluvil se - a zduraznil ze to neni osobni - me prijde detinske napadat neci vlastni nazor!!! Ok?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdete s Helveti nekam. Tohle je vlakno je o novym youtube kanale, ne o Helveti.  

 

Matousi, do talking watches se ti jako "vazeny clen" chronomagu hlasim dobrovolne. Rad s tebou po skypu prodiskutuji nektere z nasledujicich temat: 

- Ceska remenarska skola   

- Hodinkova literatura aneb kdyz neutracime za watches, utracime (ale brutalne) za knihy o watches

- Proc jsou moonwatche lepsi nez vsechny ostatni hodinky na svete

- Seamaster - geneze ikonickych hodinek

- Stowa - laska, vasen, zavislost

- Microbrandy - na prikladu Chronotechny si ukazeme, proc si mikrobrandy nezaslouzi misto na hodinkovem slunci

- Primky/elton - proc si je fakt nikdy nekoupit a proc zase treba jo 

Kdyby te neco zaujalo, jsem jen tvuj, more😅👍

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, shewcza napsal:

Je to super! Už jsem se moc těšil na další díl. Jak tu někdo psal o tom povídání, tak za to bych se taky přimluvil. Klidně i formou podcastu, něco takového bych fakt přivítal. Jinak tleskám, fakt dobře se to poslouchá.

Já jsem pro, to by mohl pozvat i Andyho, protoze ten jeho oblicej jinak moc pro video format neni 😄

jinak Matous furt rika neco o kvalite a pritom to ma uplne profi nebo aspon vyrazne lepsi nez 99,9% obsahu yt. Fakt dobre a diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Postal80 napsal:

Presne tak - nikoho z Helveti neznam, nikdy jsem nic nekupoval. Je to stejne jako, ze nemam rad Breitling, ale proc netusim. Je zde i velke mnozstvi jinych vynikajicich hodinaru ( dobre vyserem se na ty velke jako Koscom nebo Dusak ) malych hodinaru - treba Chronoshop, kde je na prvnim miste zakaznik, ale kdyz nekam vlezu tak mi do ksichtu neskace jejich reklama!! A uz jsem Vam to napsal asi 3x - omluvil se - a zduraznil ze to neni osobni - me prijde detinske napadat neci vlastni nazor!!! Ok?!

Pane kolego, ja z tech tvejch postu v kazdym druhym vlaknu mam spis pocit, ze jsi to prave ty, kdo ma potrebu se ke vsemu vyjadrovat... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...