Přejít na obsah

RUCE & ručičky.


emef

Doporučené příspěvky

@emef Až teď jsem tento kanál zaznamenal, což je tak trochu moje ostuda.. :) Gratuluji ke skvělé práci a držím Ti moc palce! ;)Pokud čas dovolí, určitě v tom dále pokračuj, něco podobného na našem malém českém rybníčku chybělo. A nenech si do toho kecat, jak by to dělal Franta nebo Pavel, jdi si svoji cestou..

A k poslední reportáži - z mé zkušenosti, většinou laciné nato, textilní řemínky a kůže postrádají kvalitu a ve finále jsou to vyhozené peníze oknem. Např. to tvrdé čínské NATO je  nejen nepoužitelný, nepohodlný, ale hodně bídně i vypadá.. O gumě ani nemluvě, skutečný Tropic je někde jinde. Buď beru něco od místních borců případně ověřený značky.. A rozhodně mohu doporučit https://www.watchgecko.com/, za mě to nejlepší, co se dá koupit z pohledu ceny a kvality  do litru nebo kolem něho.. 👍🏽 (když teda pominu naše kluky na fóru)

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 622
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 16 minutami, Axel napsal:

....... A nenech si do toho kecat, jak by to dělal Franta nebo Pavel, jdi si svoji cestou..

No, ale on to TADY prave zalozil proto, aby mu do toho lidi kecali a dali nejakou zpetnou vazbu. Viz. prvni prispevek. Stejne tak ji dostava i v komentarich na YT. O tom to prave je. Vzdyt to dela hlavne pro lidi, kdyz to sdili na socialnich sitich. 

A za sebe musim rict, ze me se to libi, projev je mi sympaticky, nevtiravy, rad videa sleduju...

Upraveno uživatelem Murphy97
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mozna este jinak. Ja se obecne nebranim ani levnejm vecem, kdyz ale za tim je neco, co me nadchne. Takhle bych chtel pristupovat k tomu, co budu ukazovat. Jasne, cheapestnatostraps je mozna shit, ale proste jsem se nechal zase po sto letech chytnout. I ja se svejma zkusenostma a s moonama na ruce. Tak proc to nerict. :) podle me celej tendle konicek je vo tom porad si nejak blbnout a zkouset. A nakoupit si za litr par novejch remenu jen tak pro tu prdel k tomu podle me taky patri. :)

Co se tyce fashion brandu, budu v tomhle vic nekompromisni. Kdybych si to sam nekoupil nebo minimalne o tom nepremejslel, pravdepodobne bych o tom ani nebyl schopnej natocit video.

Vicemene na tom mym 2020 vyberu muzete posoudit, jakej je muj vkus, co me zajima a cemu se chci do budoucna povenovat. Ale samozrejme jeden nikdy nevi. Taky bych par let zpatky nerek, ze budu urvanej z bico sedumdesatkovejch tudoru. :)

Jinak diky za vase diky, potrebuju to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, Murphy97 napsal:

No, ale on to TADY prave zalozil proto, aby mu do toho lidi kecali a dali nejakou zpetnou vazbu. Viz. prvni prispevek. Stejne tak ji dostava i v komentarich na YT. O tom to prave je. Vzdyt to dela hlavne pro lidi, kdyz to sdili na socialnich sitich. 

A za sebe musim rict, ze me se to libi, projev je mi sympaticky, nevtiravy, rad videa sleduju...

Díky, tak já to poupravím, ať si do toho nenechá příliš kecat a jde si svoji vlastní cestou.. Samozřejmě pro inspiraci na další tvorbu bude tohle vlákno fajn. 

 

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, děkuji za další díl, doufám, že řádně pomluvíš limitky :D

A jen jedna technická, čím ti Octy přijdou sportovní? V titanu mají třeba WR30. Pro mě to jsou elegantní a spíš společenské hodinky, na sport bych je spíš sundal. A ani výrobce je snad neprezentuje, jako sportovní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl že Octa budou stejně křehká jako RO nebo Nautily, RO mají navíc jenom 50ku, Octo nemají zase lumi. Octo taky nejsou klasické sporty s integrovaným tahem, jde tam nacpat řemen ale bude tam mezera. Je pravda ze titanové jsou 30ky ale RO v perpetualu jsou zase 20ky (Když si řekneme že oboje jsou jistá forma haute horologie). Přes tyto věci je pro mě poslední iterace v oceli se šroubovací korunkou Bulgariho pokus o HH sportovní hodinky s integrovaným tahem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm řemenům. Napsal jsem to i pod video do komentu. Z Aloše jsem kouil šité řemeny po 35 Kč/ks a myslím, že paráda bude stejná. Nechlubím se... ale jako pro srovnání.

A ohledně limitek, asi je problém v tom, (z nadsázkou), že každý výrobce má dneska 100 limitek ročně a to pak jaksi strací tu limitičnost.

A jinka jen tak dál, moc mě to baví. A drobný poznatek, ještě si u všech těch hodinek mohl říct cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně dávejte feedbacky, já to snad snesu :) co se týče hejtu na limitky, to si ještě asi budu muset nechat v hlavě uzrát, ze kterýho úhlu to vezmu, mě na tom sere těch věcí víc :D

Jinak ty Octa nebo PP/AP beru jako hodinky s integrovanym náramkem, který si kupujou lidi, který nejsou burani a nevzali by si je ke košili, ale v sobotu na golf nebo fotbalovej zápas jo. Ten sport tam nemusí bejt úplně nějakej vyloženě aktivní, ale že se něco jakoby sportovního někde kolem děje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy jste volové :D Ja vám to vysvětlím, jsou to hodinky na integrovaném tahu se kterejma mohu ležet v private bazénu na dovolené a pingl mi nosí giny s tonicem dokud kombinace chlastu a sluníčka není too much. Nikdo nic víc sportovnějšího s RO/Nautily nedělá a todle je esencialní funkčnost těchto hodinek. (Teda pokud jste extra tak skákání z yachty do moře)

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Matouši, už jsem ti to psal na NH, ale tady musím taky - prostě dobrá práce a fakt je vidět video od videa zlepšení. Co se týče povídání si o hodinkách, tak pokud jsi se už nekontaktoval, tak zrovna již zde zmíněný Jirka z Helveti by nebyl špatný parťák před kameru. Nechtělo by to udělat jako reklamu, ale myslím si, že o hodinkách taky něco už ví, dost jich vyzkoušel, mohl by i třeba vzít nějaké s sebou a kamery se taky tolik nebojí. Tím samozřejmě nechci mluvit za něj (určitě o tomhle vlákně již ví), ale dávám nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se hlásím k buranům (s integrovaným Inženýrem), myslím, že takový hodinky(Octo, RO, Nautilus, Ingy) jsou strašně univerzální a kromě black tie snesou defakto vše od košile až po koupačku v žabkách... 

Obecně je dnes dost složitý řadit hodinky do nějakých jednoduchých kategorií(minimálně od doby co může 007 nosit potápky ke košili...), ale souhlas s tím, že tento typ designu byl mířen sportovněji...ostatně jejich inspirací byla například potápěcí přilba, lodní okno... a (parádní art deco oblekovky) Reverso jsou vlastně taky sportovní hodinky....

Vysílání se zájmem sleduju, levný řemeny mi neva, každej dobrej tip se hodí a někdo to holt zkusit musí 🙂...a díky za rozšíření obzoru s Perpetual FC, donutilo mě to se na ně mrknout, ale po bližším průzkumu jsem zase vychladnul. Zespodu vypadá napojení tahu na pouzdro dost hrozně(a do toho quick release, který taky není nejkrásnější) a pouzdro ze všech stran děravý a plný pusherů, ale chápu, že za tu cenu se nedá čekat produkt ála Kurt Klaus 🙂 To vyhlašování byl vlastně první díl, kdy jsem úplně nepokyvoval, ale to hlavně proto, že mám jinej vkus-a to je na tom to pestrý 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Fordik Parťák by byl určitě dobrej, ale vzhledem k mejm časovejm možnostem si zatim nedokážu představit to plánovat ještě s nějakou další osobou dohromady :D budu muset vymyslet nějakej udržitelnej časovej a hlavně business model :) 

@Karussell přesně jak říkáš, každej si teď nosí, co chce a do čeho chce. Ale když budem hodně tradiční, tak prostě do obleku by to měla bejt kůže a tydlety integrovaný náramky jsou víkendovky. Ale samozřejmě víme, co víme, taky bych si asi radši vzal do divadla Nautilly než Diesely na kůži nebo digitálky. :D a je dobře, že se neshodneme, pojďme si navzájem rozšiřovat obzory. Mně se taky teď líběh hodinky, který bych si na ruku pár let zpátky nedal, viz například ty Inženýry. :)

@Diablo1st ale jo, zaujaly, i ty Wardy jsou pěkný, titanový Longines Big Eye jsou supr, ale prostě všechny ty chrona jedou pořád na variacích 775X a jednak jsou to pak strašně tlustý pouzdra, což mi vyloženě vadí, a pak mi to přijde dost nuda. Chtělo by to tudle celou kategorii trošku provětrat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...