Přejít na obsah

RUCE & ručičky.


emef

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 616
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dík za video, fajn.

 Hele já jsem spokojenej.. moc je nemám kam nosit, žejo, ale ten nátah je návykovej (celkem čumim, jak málo otáček stačí na 80h rezervu) a i ta nižší frekvence mi k tomu retro feelingu nějak jde. Ale nedík za tu poznámku o dýlce ručiček, doteď mě to ani nenapadlo a teď o tom furt přemejšlim:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si právě myslel, že budu teď trendsetter a že příští zimu budou nosit zmijovku zas všichni. :)

Za ručičky sorry. :D přitom by stačil milimetr, dva na všech třech. S tim retro feelem s nižší frekvencí máš vlastně pravdu, tak pohoda. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

video mě moc bavilo, to že Ti byla zima, bylo vidět a bylo to vlastně i vtipný včetně zmijovky, s opakováním, že to jsou hodinky za dobrý peníze pro lidi co chtěj zkusit mechaniky a nebo manuální nátah je pravda, ale moc to nerušilo

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, máte pravdu, trochu jsem se v tom motal, musim zamakat na tadytěch formátech z plenéru, kde nemám jasně danej scénář dopředu a improvizuju. Ale chtěl jsem si to zkusit. Tak snad o vás nepřijdu. :)

Scénář k Ručičkám roku mi zabral sesmolit asi 10 hodin, tady to bylo tak dvouhodinový přemejšlení, hoďka rešerše a pak hoďka dávání nějakejch bodů. Takže je to znát. Já na to ale nějak vyzraju! :D 

Necháme si udělat nějakou limitku zmijovky? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 1. 2021 v 23:21, emef napsal:

Zkouška novýho venkovního formátu. Představoval jsem si to krapet jinak, ale byla dost kosa. :D

 

mně se to líbí. jako jo, opakuješ se tu párkrát, ale je fajn, že to pořád posunuješ dál. fandím ti!

k hodinkám - jak to u nich vypadá s přesností, měřils? manuální nátah má fakt něco do sebe. kdysi jsem od tebe kupoval nomos club, škoda, že jsou dávno fuč, tam mě to moc bavilo natahovat, velmi uklidňující....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší díl Matouši! Fakt klobouk dolů před tím co děláš. Do hodinek jsem začal dělat na starý kolena před rokem. Vše je pro mě nový a tebe si vždycky rád poslechnu a i se něco dozvím:) díky za takový pořad! Založ Patreon nebo něco. Rád přidám na Plzeň k natáčení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Violoncello & @Maxmillian Dík! Já zas potřeboval pozitivní komentáře! :)

@Žigi Někdo na starý kolena hodinky, někdo Youtube. :) Dík, pokusim se tě dál zahrnovat novinkama zábavnou formou. A peníze si šetři na hodinky, já ty prachy dostanu od nějakejch velkejch zlejch korporací! :D 

@prischera Když já musel teď vopatrně. Abych doma vyžehlil toho Silvestra, kterýho jsem mimořádně nestrávil vožralej, ale se sluchátka na uších stříháním dílu. :) Dík!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...