Přejít na obsah

Nevím jakou cestou se vydat


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 48
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mas jen dve moznosti. Titanove Pelagosy a “jebat Berlin🤣”!! A mas klid.. prisaham.. 

a nebo haselitove Moony. Protoze nechces automaty. Tady by jsi nirvany mohl dosahnout taky.
Nic lepsiho kolem kila neni. Ps; urcite si nekupuj dvoje troje sunty kolem 30 - 50, kdyz muzes mit za kilo jedny dela! Toho by jsi litoval. Drzim palce👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 11. 2020 v 15:51, olin001 napsal:

Radši bych ty prachy utratil za gs než astrony ty jsou min o level níže jenom ta velikost 39 mm na ruku cca 18cm asi nic moc 

39mm na ruku 18cm je ideal.. 😉 Mame jen velky voci.. 18cm je mala ruka, takze "maly" hodinky..  Jinak k tematu. Je to trapny mainstream, ale Moony, BB58, Bondovky (dost velký na 18cm), pripadne GS pro srdcare, co prekousnou Seiko na cifru..  To by byla moje volba na jistotu 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Postal80 napsal:

Mas jen dve moznosti. Titanove Pelagosy a “jebat Berlin🤣”!! A mas klid.. prisaham.. 

a nebo haselitove Moony. Protoze nechces automaty. Tady by jsi nirvany mohl dosahnout taky.
Nic lepsiho kolem kila neni. Ps; urcite si nekupuj dvoje troje sunty kolem 30 - 50, kdyz muzes mit za kilo jedny dela! Toho by jsi litoval. Drzim palce👍

Teď opravdu nevím, co si mám o těch "šuntech" za 30-50 myslet.🤔

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když je 100 litrů hodně peněz a pro většinu lidí je představa dát to za hodinky absurdní, tak imo za ty peníze jediný bezkompromisní (tzv definitivní:-D ) hodinky prostě nejsou. Mimo Tvé zadání se k tomu skutečně jen blíží Moony, které jsou ale hodně specifické. Pak možná Bondovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zajímavé, že za hodinky se lidé zdráhají vydat větší částku, přestože je předpoklad, že ty hodinky budou sloužit mnoho let a jejich cena ani nemusí moc klesat, zatímco jim nevadí dát třeba půl milionu za auto, které bude za 5 let na poloviční ceně a nakonec skončí na vrakáči.

To jen pro zamyšlení, jestli na tom něco je, nebo je to úplná kravina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, tombas napsal:

Je zajímavé, že za hodinky se lidé zdráhají vydat větší částku, přestože je předpoklad, že ty hodinky budou sloužit mnoho let a jejich cena ani nemusí moc klesat, zatímco jim nevadí dát třeba půl milionu za auto, které bude za 5 let na poloviční ceně a nakonec skončí na vrakáči.

To jen pro zamyšlení, jestli na tom něco je, nebo je to úplná kravina.

Asi chapu, co chces rict, ale srovnavat tyto dve veci mi neprijde vhodne. Ty drahe hodinky jsou dle meho nazoru stale vec zbytna, kdezto auto - predpokladam alespon jedno v rodine - lide potrebuji. A navic, auto za pul mega (tedy pokud se bavime o novem) dnes uz take neni buhvico... Jen muj nazor..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, shewcza napsal:

Podle mého mezi hodinkami za 30-50K a za 80-100K není moc velký rozdíl. Většinou jen in house strojovna (ani to není vždy), ale zpracování bude na velmi podobné úrovni. Pokud chce někdo víc, musí hodně přitlačit na šrajtofli.

Hahha hahahha, panove panove. Ja opet neverin ocim. Ja Vam garantuji - ze zpracovani 50 vs 100 je na jine urovni. Ono mozna jde o uroven znacky. Nevim kolik toho mate za 50 a kilo vy. Ja mluvim s vlastni zkusenosti vseho co je predemnou. A jestli perlim? Cim? Ze jsem si otrel hubu o Oris za 45? V posledni dobe me to prestava bavit! Jestli to nebude zavist chlapci.. 🤣Ale jestli opravdu trvate na tom, ze Eterna a Tudor jsou defacto to same.. Nejsou. A neni to o ETe. Je to hlaaaaaavne!! o zpracovani a celkove vizazi. Nemluvim ted o urovni znacky, hele ja mam Omegy. Mluvim jen o celkovem zapusobemi produktu na venek. Zapusobemi svou vizazi. 20let vyhazuju za hodinky.. no dost penez. To ze mate 4000, 5000 prizpevku vas tady nestavi do role guru - samanu a odborniku, kteri co reknou tak to je pravda. Za kilo nema nic lepsiho nez Moony a Pelagosy. S Bondovkama uz je to jine, ty uz nejsou tak “pro vsechno” a jestli to tady nekdo hodla srovnavat s Oris, Hamilton a Boze nevim ci vsechno.. Jeho smula. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl 3 Tudory a všechny hodinky měly nějaký problém. Tudor bych zrovna nedával za vzor zpracováním. Moje zkušenost.

 

Tady pro srovnání Tisel vs Tudor. Není to žádná propaganda kopírek, jen trochu soudnosti. Tudor není fakt nic echtovního. Na BB58 byly poškrábané ručičky a hodinky nebyly nikdy otevřené. Rozhodně Ti nic nezávidím, jen pouze nesouhlasím. Ani Rolex není nic echtovního za to si člověk musí fakt připlatit. Nechci tím vyvolávat žádný flame je to jen můj názor. Oris jsem měl Aquis a Divers 65 a zpracováním byly lepší než Tudor, ale třeba jsem měl pouze smůlu na špatné kusy u Tudoru. Bohužel jsem si všiml podobných problémů i na youtube, tak tomu moc nevěřím.

post-21215-0-98596100-1572200508_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, shewcza napsal:

Já měl 3 Tudory a všechny hodinky měly nějaký problém. Tudor bych zrovna nedával za vzor zpracováním. Moje zkušenost.

 

Tady pro srovnání Tisel vs Tudor. Není to žádná propaganda kopírek, jen trochu soudnosti. Tudor není fakt nic echtovního. Na BB58 byly poškrábané ručičky a hodinky nebyly nikdy otevřené. Rozhodně Ti nic nezávidím, jen pouze nesouhlasím. Ani Rolex není nic echtovního za to si člověk musí fakt připlatit. Nechci tím vyvolávat žádný flame je to jen můj názor. Oris jsem měl Aquis a Divers 65 a zpracováním byly lepší než Tudor, ale třeba jsem měl pouze smůlu na špatné kusy u Tudoru. Bohužel jsem si všiml podobných problémů i na youtube, tak tomu moc nevěřím.

 

Po Pelagosech jsem se par let zpatky dival, sedel jsem v kramu snad hodinu (kafe, prijemny chlapik - proste pohoda) a nechal jsem si prinest modre a cerne a prvni, co me zarazilo, byl chod lunety - citil jsem tam vuli a to na obou dvou kusech. Indexy, tah, pouzdro atd - takova normalka, nemel jsem pocit, ze drzim v ruce neco za kilo.

Mozna jsem byl ovlyvneny lunetou damaska, ktera fakt nema vubec zadnou vuli, kazdopadne spracovani hodinek nebylo neco, z ceho bych se posadil na zadek. Stejny dojem jsem mel napriklad z Ballu za 50..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 11. 2020 v 21:02, olin001 napsal:

Zdar měl jsem sbírku cca 40-50 hodinek včetně primek skoro vše už jsem rozprodal jediný co si nechám jsou alpina avalanche extreme a tet nevím jestli přikoupit třeba dva kusy od alpiny (je to moje srdcovka a líbí se mi hodně modelu) a nebo jít do jediných dražších (nějak už mě nelákaji moc automaty) celkový budget na hodinky mám 80 max 100k hlavou se mi toho honí moc conquest vhp nějaký RC titan solar citizeny ...…. Colty v baterce nebo třeba nějaký GS s 9F fakt nevím co chci  fakt zavidim jedincům co maj vysněné hodinky a šetří na ně,já šetřim ale nevím na co ach jo ....sorry za pravopis Olin 

Pokud si nechavas Alpiny, mozna stoji za zvazeni poridit moony (chrono a manual, automat nechces), k tem Alpinam to bude dobre kombo a pokud te moony omrzi, lehce je posunes dal a vymenis za neco jineho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsme u Tudoru a Rolexu. Tudory mam dvoje. Na dalsi BB58 cekam. Oba kusy naprosto v poradku. Navic u obycejnych BB neskutecna presnost ETY. Lepsi nez ve vsech in-housech co mam. Tudor 2824 vyladil k dokonalosti. Je mi lito, ze jsi mel smulu “na kusy” asi.. ja zase vsude posloucham - take Youtube, fora, prodejci.. ze Tudor pomer cena vykon hodnota - nejlepsi sportovni znacka soucasnosti. Recenzi je takovych miliony. 
Jinak ano uznavam, asi jsem to nenapsal nejsetrneji. Miluju svoje Seika za 30 a davam jim prednost pred ostatnimi kusy. :clap:

Myslel jsem to tak, ze rozdil mezi hodinkami za 30, 50 vs 100,200 a potom 500,700 je!! At se nam to libi nebo ne. Staci to vzit do ruky. Miluju Omegu, ale pocitim rozdil u hodienk za 150 a pak si vezmu do ruky treba Glashütte. Sorry

Upraveno uživatelem Postal80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...