Přejít na obsah

Potřebuju (chci) to?


DadB

Doporučené příspěvky

jojo, dual time jsem taky hrozně potřeboval,  dokud jsem si hodinky nekoupil
až pak jsem zjistil, že mi to je k ničemu a ani to vlastně nechci, daroval jsem je po rodině

(asi jen podvědomá záminka proč si něco dalšího pořídit. Stejně jsem to měl s oranžádama, které šly pryč hned,
nutně jsem musel mít i nápis SWISS MADE a taky se mi to neuchytilo. Ten neklid chronoduše je někdy k nesnesení...)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Datel napsal:

jojo, dual time jsem taky hrozně potřeboval,  dokud jsem si hodinky nekoupil
až pak jsem zjistil, že mi to je k ničemu a ani to vlastně nechci, daroval jsem je po rodině

(asi jen podvědomá záminka proč si něco dalšího pořídit. Stejně jsem to měl s oranžádama, které šly pryč hned,
nutně jsem musel mít i nápis SWISS MADE a taky se mi to neuchytilo. Ten neklid chronoduše je někdy k nesnesení...)

 

ked to tak vezmes dookola, tak ti stacia jedny univerzaly v baterke, ani tie nemusis mat, stacia ti hodinky na mobile ;)  a kruh sa uzavrel :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, Roman-ZA napsal:

ked to tak vezmes dookola, tak ti stacia jedny univerzaly v baterke, ani tie nemusis mat, stacia ti hodinky na mobile ;)  a kruh sa uzavrel :D 

kdvbys tak měl pravdu.


Bohužel, mám podezření, že tento názor přesně sdílí má nejdražší (=manželka)
Bohužel, je to jako s každým sběratelem hromaditelem. kus říct filatelistovi, vždyť už jednu známku máš, tak na co další.

I kdyby to byl MM (modrý Mauricius) tak nebude mít jeho dušička dost ;o)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...