Přejít na obsah

Jakou máte odchylku svých Hamilton hodinek?


MBender1

Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám poměrně krátkou dobu hodinky Hamilton Khaki Field Auto (kalibr H-10) a zajímalo mě jakou máte průměrnou denní odchylku.

Já měl v prvních dnech -2 sec/den, ale teď po měsíci mi dělají -7 sec/den. Je to standard na Khaki Field Auto? Nijak se nemůžu dopátrat oficiální informace.

Samozřejmě pochlubte se i vy, kteří máte máte jiné Hamilton hodinky, abych věděl do čeho případně příště jít :D :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Mé poslední pořízené Hamiltony, což jsou Khaki Aviation Pioneer, dělají dlouhodobě -3,6 s / den, ucházející výsledek a normálně neřeším, nicméně při příležitosti servisu požádám o seřízení - pokud nelze zajistit +-0 s/ den, raději mám, když jdou hodinky spíše do plusu... 

Upraveno uživatelem Quido Morava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
V 11. 1. 2021 v 13:12, Laurel napsal:

Bohužel mě to chodilo jak víno, pár sekund za měsíc, teď to dělá 5 min za 14 dní.. Přemýšlím co s tím. Najde se někdo kdo by to postulovat, vyčistil atp?

Dík moc

Ahoj, já to řešil v Carollinu. Je to jediný autorizovaný servis Hamilton. Možná ještě něco v Brně, ale nejsem si jistý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Už jsem to psal jinde, mé Murphy se předběhly o necelou sekundu za 3 dny!! A to byly v jedné poloze na stojánku. Je to jistě náhoda a vlastnost konkrétního kusu, ale vynikající výsledek u značky, která je do jisté míry lowendem..

165915188_1657080114476337_8144367322739454287_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...