Jump to content

Jakou máte odchylku svých Hamilton hodinek?

Recommended Posts

Zdravím,

mám poměrně krátkou dobu hodinky Hamilton Khaki Field Auto (kalibr H-10) a zajímalo mě jakou máte průměrnou denní odchylku.

Já měl v prvních dnech -2 sec/den, ale teď po měsíci mi dělají -7 sec/den. Je to standard na Khaki Field Auto? Nijak se nemůžu dopátrat oficiální informace.

Samozřejmě pochlubte se i vy, kteří máte máte jiné Hamilton hodinky, abych věděl do čeho případně příště jít :D :)

• 2 months later...

Bohužel mě to chodilo jak víno, pár sekund za měsíc, teď to dělá 5 min za 14 dní.. Přemýšlím co s tím. Najde se někdo kdo by to postulovat, vyčistil atp?

Dík moc

• 2 weeks later...

Mé poslední pořízené Hamiltony, což jsou Khaki Aviation Pioneer, dělají dlouhodobě -3,6 s / den, ucházející výsledek a normálně neřeším, nicméně při příležitosti servisu požádám o seřízení - pokud nelze zajistit +-0 s/ den, raději mám, když jdou hodinky spíše do plusu... 

Edited by Quido Morava
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
V 11. 1. 2021 v 13:12, Laurel napsal:

Bohužel mě to chodilo jak víno, pár sekund za měsíc, teď to dělá 5 min za 14 dní.. Přemýšlím co s tím. Najde se někdo kdo by to postulovat, vyčistil atp?

Dík moc

Ahoj, já to řešil v Carollinu. Je to jediný autorizovaný servis Hamilton. Možná ještě něco v Brně, ale nejsem si jistý.

• 2 months later...

Už jsem to psal jinde, mé Murphy se předběhly o necelou sekundu za 3 dny!! A to byly v jedné poloze na stojánku. Je to jistě náhoda a vlastnost konkrétního kusu, ale vynikající výsledek u značky, která je do jisté míry lowendem..

165915188_1657080114476337_8144367322739454287_n.jpg