Přejít na obsah

Jak homeofficujete?


Radik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Filipe, zajímavé, díky za vhled. 
Já jsem na HO od půlky března, kdy mi to přišlo vhod, protože jsme měli na chalupě 3 Ukrajince, takže jsem využil prvotní šok/útlum pracovní morálky k osobním účelům. Dělám v IT oddělení a máme to hodně flexibilní. Myslím, že vedení je jasné, že člověk nedělá 8 hodin v kuse, ale právě to, že jsem k dispozici (ač s nějakými pauzami) v zásadě celý den, se jim dost zamlouvá. Ostatně pracovní PC jsem zatím nevypl a přitom mám dávno padla.
Organické propojení pracovního a osobního života? nevím, má to velké klady a velké zápory. Já mám se soustředěním velký problém, trochu mi pomáhají noise canceling sluchátka z Chronomagu :-).
Hodinky střídám pravidelně, v zásadě jen automaty a nějak přirozeně se mi nastavila hranice cca 20 tis, dražší se mi doma moc nosit nechce. Občas by se hodily hodinky se třemi časovými pásmy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

nieco pre tych co homeofficuju :-D

Japonská odevná firmy Aoki vytvorila pyžamové obleky pre prácu z domu, ktoré majú pripomínať kancelársky odev, ale sú rovnako pohodlné ako pyžamo. https://e.dennikn.sk/minuta/2195449/?ref=pop

Seiko & Hamilton

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 19. 12. 2020 v 17:50, minimus80 napsal:

nieco pre tych co homeofficuju 😄

Japonská odevná firmy Aoki vytvorila pyžamové obleky pre prácu z domu, ktoré majú pripomínať kancelársky odev, ale sú rovnako pohodlné ako pyžamo. https://e.dennikn.sk/minuta/2195449/?ref=pop

Seiko & Hamilton
 

Tak to je husté, to si asi pořídím :-)))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

@ismit Ahoj chlape, já sem moc nekoukal, tak jsem si až dnes všiml, žes na mě reagoval 🙂 U mě furt stejný, byla u nás od Vánoc do tohohle víkendu tchýně, tak to bylo takové pestřejší - ale přežili jsme všichni.

Jinak asi dělám ve špatným korporátu, protože mým šéfům je úplně jedno, kde mi kdy svítí jaký zelený puntík - dokud dodávám své výstupy v požadované kvalitě a termínu a sem tam odpovím na mail. A práce je pořád dost - díky bohu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...