Přejít na obsah

Jak homeofficujete?


Radik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 94
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ja mam full home office uz cca 5-6 let. Jsem celkem spokojenej. Ale pravdou je, ze jsem byl zvykly jezdivat jednou, obcas dvakrat, mesicne do kanclu se trochu socializovat. To mi ted celkem chybi. Myslim, ze HO rozhodne neni prpo kazdeho. Ja jsem introvertni samotar, tak mi to moc neva, ale umim si predstavit, ze normalni clovek se tim rychle presyti. Neni to tak ruzove, jak si mnozi predstavuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, straspol napsal:

Ta úspora času- to je pravda, to ano. Co se týče běžné komunikace se žáky, IT stačí. Ale když chceš opravdu mluvit o niancích, barvách zvuku, o spádu hudební řeči, zkrátka když jde o opravdové umění, narážíš na kvalitu - čím nahrávají, na čem posloucháš... To víš že jde pracovat a musí se to zvládnout...ale radost z práce v živé akustice pěkného sálu nebo krásné učebny je prostě o něčem úplně jiném. No- na stupnice a etudy dobrý ...

Výuka hry na hudební nástroj na dálku je problém. Především pak u začátečníka. Jak už píšeš. Takový žák byl prezenčně ve výuce třeba jen třikrát čtyřikrát, ještě nemá nic pořádně zažité, a najednou se jede distančně. Řešit u dechových nástrojů např. stavbu nátisku, popřípadě jen samotný ozev, kvalitu nasazení či ukončení tónu, uvolněný postoj nebo držení nástroje, lehkost prstů, k tomu pak schopnost si nějak počítat délky různých hodnot apod. Ne vše je takto dobře řešitelné. Občas je to i k pláči. Určité věci potřebuje učitel žákovi vypomoci fyzicky, mít možnost okamžitě zareagovat. Někdy jen ústy vyřčená rada nebo návod prostě nestačí. Často není dostatečná ani názorná ukázka přes kameru. A ani pomoc rodiče či jiné osoby nic nevyřeší, pokud v daném oboru není dostatečně zběhlý či není přímo profesionál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlatej kancl. Kreslím jako 3 létě dítě a doma jsou mé výtvory ještě mnohem horší (což jsem si myslel, že už ani nejde). Takže max mail a pak obchuzky, zbytek musím fakt nechat na kancl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako to citam, asi mam stastie, ze v mojom pripade (sef vyroby) HO nehrozi. A asi je to tak aj lepsie.... V podstate tu citam to, co som si myslel, ze sa stane - ze na HO vo vacsine pripadov klesne produktivita - proste vsetko treba riesit cez meetingy... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma dve deti (zakladka, stredka) a k tomu manzelka (ucitelka), takze jsem rad prchnul zpatky do kanclu, kde naopak nikdo neni.. a to nas byvalo na patre 40 lidi.. ted asi 5.. :-o) jedinej, kdo me tam vytrhne, je udrzbar s desinfekci.. :-o) v zivote jsem nemel takovej klid na práci :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...