Přejít na obsah

Sinn novinky podzim 2020


kubson

Doporučené příspěvky

Za mne určitě ty GMT polárky s náramkem. Vypadaj parádně! Nějaké tooly od Sinnu jsem už dlouho neměl.

Býčí hlava s pandím obličejem je cool, ale zatím jsem asi do tohoto typu pouzdra nedozrál. Každopádně se mi líbí, jak je pouzdro na 12. hodině o 3 mm vyšší, aby mohl být naklopený číselník.

Zelené 103 jsou krásné, hezčí než loňské 104 ve stejným odstínu, ale u chrona bych momentálně sáhl po 158

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

103:
Zelený hodinky, ač je to teď asi módní, tak tato barva není můj šálek. Jestli tedy navazují na Sinn 103 Sa B E, tak ta modrá je za mě o několik levelů výše. Už jen ten "měňavej" sun cifr oproti "hrubozný" zelenému třpitu.
Concepto C99001 by mě tedy taky zajímalo, co je to zač.

R500:
Bullheady jsou dobrý počin. Pro mě jsou krasný. Ale pro plno lidí nebude tato koncepce po chuti. Takže asi dobře, že se jedná jen o limitku.

105:
nevim, první reakce, že nic moc. Ale oceňuji matné pískování pozdra. UTC je fajn, bez něj mě ale 105 moc nazaujmou. Ne, mě se prostě ty zakulacený indexy na cifru a zakulacený konce ruček nezdaj. 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, libor2002 napsal:

103:
Zelený hodinky, ač je to teď asi módní, tak tato barva není můj šálek. Jestli tedy navazují na Sinn 103 Sa B E, tak ta modrá je za mě o několik levelů výše. Už jen ten "měňavej" sun cifr oproti "hrubozný" zelenému třpitu.
Concepto C99001 by mě tedy taky zajímalo, co je to zač.

R500:
Bullheady jsou dobrý počin. Pro mě jsou krasný. Ale pro plno lidí nebude tato koncepce po chuti. Takže asi dobře, že se jedná jen o limitku.

105:
nevim, první reakce, že nic moc. Ale oceňuji matné pískování pozdra. UTC je fajn, bez něj mě ale 105 moc nazaujmou. Ne, mě se prostě ty zakulacený indexy na cifru a zakulacený konce ruček nezdaj. 🤔

Mě děsně štve žě dělaj pořád jen tištěné indexy specielně na těch 105, mít to aplikované indexy tak je to uplně někde jinde ..........ne a ne ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, martin151 napsal:

Mě děsně štve žě dělaj pořád jen tištěné indexy specielně na těch 105, mít to aplikované indexy tak je to uplně někde jinde ..........ne a ne ....

To mě taky u těch 105 napadlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...