Jump to content

Sinn novinky podzim 2020

kubson
 Share

Recommended Posts

Za mne určitě ty GMT polárky s náramkem. Vypadaj parádně! Nějaké tooly od Sinnu jsem už dlouho neměl.

Býčí hlava s pandím obličejem je cool, ale zatím jsem asi do tohoto typu pouzdra nedozrál. Každopádně se mi líbí, jak je pouzdro na 12. hodině o 3 mm vyšší, aby mohl být naklopený číselník.

Zelené 103 jsou krásné, hezčí než loňské 104 ve stejným odstínu, ale u chrona bych momentálně sáhl po 158

103:
Zelený hodinky, ač je to teď asi módní, tak tato barva není můj šálek. Jestli tedy navazují na Sinn 103 Sa B E, tak ta modrá je za mě o několik levelů výše. Už jen ten "měňavej" sun cifr oproti "hrubozný" zelenému třpitu.
Concepto C99001 by mě tedy taky zajímalo, co je to zač.

R500:
Bullheady jsou dobrý počin. Pro mě jsou krasný. Ale pro plno lidí nebude tato koncepce po chuti. Takže asi dobře, že se jedná jen o limitku.

105:
nevim, první reakce, že nic moc. Ale oceňuji matné pískování pozdra. UTC je fajn, bez něj mě ale 105 moc nazaujmou. Ne, mě se prostě ty zakulacený indexy na cifru a zakulacený konce ruček nezdaj. 🤔

před 25 minutami, libor2002 napsal:

103:
Zelený hodinky, ač je to teď asi módní, tak tato barva není můj šálek. Jestli tedy navazují na Sinn 103 Sa B E, tak ta modrá je za mě o několik levelů výše. Už jen ten "měňavej" sun cifr oproti "hrubozný" zelenému třpitu.
Concepto C99001 by mě tedy taky zajímalo, co je to zač.

R500:
Bullheady jsou dobrý počin. Pro mě jsou krasný. Ale pro plno lidí nebude tato koncepce po chuti. Takže asi dobře, že se jedná jen o limitku.

105:
nevim, první reakce, že nic moc. Ale oceňuji matné pískování pozdra. UTC je fajn, bez něj mě ale 105 moc nazaujmou. Ne, mě se prostě ty zakulacený indexy na cifru a zakulacený konce ruček nezdaj. 🤔

Mě děsně štve žě dělaj pořád jen tištěné indexy specielně na těch 105, mít to aplikované indexy tak je to uplně někde jinde ..........ne a ne ....

před 5 minutami, martin151 napsal:

Mě děsně štve žě dělaj pořád jen tištěné indexy specielně na těch 105, mít to aplikované indexy tak je to uplně někde jinde ..........ne a ne ....

To mě taky u těch 105 napadlo.