Přejít na obsah

Poljot 2614 - nejde vrátit zpět hřídelka s korunkou.


Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, straspol napsal:

Já nic, já muzikant. Kdo mě zná, ví, že bych do toho nehrabal a poslal bych to Tobě...

Edit: a je to hodně draze zaplacená zkušenost, co mě k tomu vede. Inu- chceš hezký, čistý, pěkně zavibrovaný třeba  fis nebo cis ? Nebo i třeba ais ? Přijď si poslechnout, to můžu sloužit ... Potřebuješ  opravit hodinky ? Zajdi za hodinářem...

Dyť se mi právě libí jak se snaží všichni pomoct. :)

----------------------------------------------------------------------------------

Bohušu, já myslím, že to nakonec nebude potřeba. Ovšem opravy hodinek po telefonu dělám naprosto běžně.. Posledně volal jeden: Hele, nejdou mi hodinky, nevíš čím by to mohlo být? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi,

já jen koukám jaká je Vaše odborná úroveň, mimo ten obrácený spojkový pastorek, vše velmi dobré diagnostiky a postřehy. Terminologie taktéž na úrovni....Smekám....

V poslední době zaznamenávám velice značný povznes hodinářského řemesla a ve 100% je to více méně díky Vám.

Děkuji.

Ruda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ked v tom  vkladani  kluca nemate prax,nemate to v poohe riadenia ruciek,neviete finty,neviete ako to presne je pod tym riadiacim mostikom,tak sa vam to samze rozpadne a neposkladate to. Hodinarovi sa to tiez stane aj ked dodrzi vsetky  podmieny!To druhe kolo na stvorec kluča sa malokedy otoci.Vtedy pomoze uz len rozobrat co treba.Vrtat sa do toho  neakov ihlov ked neviete do coho strkate nema cenu.Hlavne ked nemusite neregulujte strojcek kompasom ,lebo sa vam smykne ruka a mate velky problem zo znicenym vlaskom!Dnes uz zotrvacky da starych Prim cal. 011 a starsie s breguet vlaskom,skrutkami na zotrvacke nezozeniete iba ak z druhych. 

Upraveno uživatelem hodinar 1953
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

!Dnes uz zotrvacky da starych Prim cal. 011 a starsie s breguet vlaskom,skrutkami na zotrvacke nezozeniete iba ak z druhych. a ani v nich nemusi byt dobra nzotrvacka s neposkodenym vlaskom.Dasia vec je ze mozete mat zotrvacku s dobrym vlaskom, ale moze byt prasknuty veniec a zotvacka je nepouzitelna,vyhodite vela prachov za nahradne hodinky zbytocne.Ja tiez znanam stare primky na nahradne suciastky.Ak mi poslete zopar starych prim napr.10 kusov pokazenych,za to vam nieco s toho opravim napr.troje  zadarmo.Pravdaze po dohode,cez SZ ,mail .Suciastky mam mnoho ,ale tie zotrvacky, pera uz nema nikto ani ja  co opravuje hodiny.

Zhanam pokazeny vibrograf M80,keby ste sa mohli popytat po hodinaroch zo slovenska,pripadne aj z Prahy viem zabezpecit dovoz na slovensko,.Odmena ista,pripadne vam  opravim hodinky .Jeden vibrograf M80 mam,zhanam na nahradne diely dalsi.dakujem

Upraveno uživatelem hodinar 1953
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...